АвторизаціяРеклама

» » » Собаки породи хаскі. Поради для початківців

Собаки породи хаскі. Поради для початківців

Якщо ви зібралися взяти собаку породи Сибірський хаскі, то вам потрібно пам'ятати найголовніше - не поспішати ! Пам'ятайте, що взявши собаку, вона з вами буде на довгі роки. Виконавши деякі вимоги перед тим як взяти хаскі ви можете звільнити себе від проблем у майбутньому. Найперше питання, яке може виникнути це кого взяти - цуценя або дорослу собаку.

У цій статті ми визначимо, кого краще взяти: дорослу собаку або цуценя. Якщо дорослий хаскі був вихований добре, соціалізований і навчений, то ви вже будете звільнені від дресирування і виховання собаки. Але з іншого боку, якщо ви берете дорослого хаскі, попередньо не провівши з ним час, ви можете отримати собаку з проблемною соціалізацією і поведінковими проблемами.

Якщо ви не зможете приділяти достатньо часу цуценяті, то дорослий сибірський хаскі буде для вас в самий раз. Цуценята вимагають похід в туалет кожні дві години, для цього господар повинен перебувати вдома перші кілька місяців. Для людей, у яких немає таких можливостей, дорослий хаскі буде ідеальним варіантом. Якщо ж ви прийняли рішення взяти собі дорослу собаку, то ось вам порада, яка гарантує вам отримати собаку без поведінкових відхилень і добре соціалізовану.

Перед тим як взяти собаку додому, проведіть з нею деякий час. Якщо ви зможете так вчинити, то це буде чудова можливість поспостерігати кілька тижнів за собакою, перш ніж взяти її до себе додому. Ви побачите, як вона поводиться з вами, з незнайомцями і гостями. Але врахуйте, то робити це все ви повинні саме з господарем собаки. Так як собака до вас ще не звикла, то ви не побачите справжньої поведінки собаки, як вона поводиться у власному будинку. Тому і потрібно провести деякий час з собакою, коли вона перебуває зі своїм нинішнім господарем. Якщо власник каже, що хаскі добре навчена, то він може продемонструвати вам.

Взявши цуценя, ви будете впевнені , що ваша собака буде правильно соціалізована, добре себе веде, і не буде ніяких сумнівів, що соціальний фон буде порушено. Наприклад, якщо у вас вже виросло цуценя, то ви знаєте, що у нього є страх до чогось або, тому як був досвід, в результаті якого цей страх з'явився. З цуценячого віку ви можете вжити заходів для запобігання цього страху.

Є ще одна причина взяти цуценя. Його буде легше привчити до будинку саме за вашими правилами, ніж дорослого сибірського хаскі. Звичайно, реально привчити і дорослу собаку до вашого будинку, але у собаки вже склалися старі звички, які буде складніше розірвати, ніж прищепити нові до цуценяти.

Пам'ятайте, коли ви берете цуценя, то ви складаєте на себе дуже великі зобов'язання, вважайте, що у вас з'явилася новонароджена дитина. Ви повинні приділяти цуценяті багато часу. Це і виходи в туалет кожні дві-три години, годувати 3-4 рази на день, і звичайно ж дати йому максимум любові і турботи. Цуценята не люблять залишатися в соціальній ізоляції. Залишаючи цуценя одного на довгий час, ви можете завдати шкоди для його здоров'я.

Тому якщо ви берете цуценя, то вам треба бути впевненими, що зможете перебувати з собакою протягом усього дня, щоб задовольнити усі його потреби. Якщо ви не можете знаходитися протягом усього дня з цуценям, і у вас немає нікого, хто б це робив за вас, то вам слід розглянути варіант так званої «няні для собак». Якщо цей варіант не підходить, то задумайтеся над тим, щоб взяти дорослого сибірського хаскі, що може залишатися один на більш довгий період без уваги.

тварини, Собака, початківець, собаки, Порода, цуценя, хаскі, животные
Оціни пораду →
Переглядів: 5984
Рейтинг: 5.0/7

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ