АвторизаціяРеклама

» » » Найбіліші: 8 порід собак з білою вовною

Найбіліші: 8 порід собак з білою вовною

Собаки з білим забарвленням відрізняються особливою елегантністю та відмінно підходять для виставок. «Це Бориспіль» підібрав для читачів, які бажають обзавестися вихованцем з білою вовною, список відповідних порід.

Бішон-фризе


У цієї мініатюрної породи вовна зустрічається виключно у білому забарвленні. Ці чотириногі люблять увагу і вміло зачаровують оточуючих. У бішона-фризе грайливий незалежний характер, але при цьому він любить суспільство.


Акбаш


Батьківщиною цієї породи є Туреччина. Спочатку акбашів розводили для захисту худоби. Собаки цієї породи доволі великі та важать від 34 до 64 кг. Вони відомі спокійним і неворожим характером, будучи при цьому чудовими охоронцями.


Американський ескімоський шпіц


Цих собак з білою пухнастою вовною вивели у США. Вони зустрічаються у трьох розмірах: той, мініатюрний та стандартний. Ця порода відома веселим характером і підходить для всієї сім'ї.


Аргентинський дог


Собаки цієї породи також відомі як аргентинські мастифи. Ці великі собаки з білою вовною були виведені для полювання на великих звірів та дичину. Вони відрізняються розумом та енергійним характером.


Біла швейцарська вівчарка


Представники цієї породи мускулисті та міцні. Блискуча біла вовна є однією з основних характеристик породи. Білі вівчарки добре підходять для життя в холодному кліматі. Вони відомі добрим характером і вважаються гарними захисниками.


Болоньєз


Це кучерява маленька порода собак з круглими темними очима і грайливим виразом мордочки. Вони цікаві, смішні, розумні та віддані. Їм необхідне правильне виховання та догляд – кучерява вовна цих собак потребує щоденного вичісування, іноді професійного.


Бультер'єр


Бультер'єри – люблячі, мужні та живі. Ці собаки дуже активні і потребують великого кохання. Їх коротке і товсте на дотик хутро злегка глянсове. Повністю біла вовна приймається на змаганнях, проте собаки цієї породи можуть мати на тілі чорні чи коричневі плями. Бультер'єри ніжні з дітьми та сильно прив'язані до сім'ї.


Вест-хайленд-уайт-тер'єр


Собаки цієї породи вирізняються живим характером. Вони сміливі, впевнені, веселі та розумні. Можуть знайти радість у найпростіших задоволеннях життя, таких як іграшки, чухання живота і смачна їжа.

жінкам, улюбленці, собаки
Оціни пораду →
Переглядів: 95
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
0
1
Ця біла вовкна з часом жовтіє, тому тут ще важливо підібрати раціон харчування!
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ