АвторизаціяРеклама

» » » Характер мейн-куна

Характер мейн-куна

Мейн кун - дивовижна порода. Ці кішки просто вражають погляд при першому знайомстві з ними. У цій породі сила і міць органічно поєднуються з грацією, шляхетністю і стриманістю. Це кішки з надзвичайно сильним характером, дуже впевнені в собі, завжди з почуттям власної гідності.
Але примітні вони не тільки на зовнішній вигляд, але ще і характером. Ці добродушні велетні просто не можуть нікого образити. У мейн кунів абсолютно немає агресивності по відношенню до інших живих істот. Добру вдачу єнотовидної кішки можна назвати її породної особливістю. Мейн куни легко уживаються з іншими домашніми вихованцями - кішками, собаками і т. д.

Якщо в будинку, де є мейн кун, з'являється дитина, не варто побоюватися, що гігант заподіє якесь занепокоєння. Ці кішки - природжені няньки, мейн кун може стати вашій дитині другом і вірним супутником в іграх. Котов цієї породи не треба ізолювати від кошенят. Вони не тільки не заподіють їм ніякої шкоди, а й навпаки, беруть участь у їх вихованні нарівні з кішкою. Мабуть, для кола спілкування мейн куна є тільки один виняток - гризуни. У сучасних мейн кунів мисливські інстинкти розвинені і раніше чудово. Вони будуть незамінними ловцями щурів і мишей в будинку. При цьому вони виконують свою справу сумлінно, невпинно і з задоволенням.
Мейн куни дуже самостійні, у них досить незалежний норов, проте вони сильно прив'язуються до своїх господарів, дуже вірні їм. Мейн кун може всюди слідувати за своїм господарем, при цьому ці кішки ніколи не будуть плутатися під ногами. Мейн куни проявляють дивовижну делікатність і такт по відношенню до господаря. Кішки цієї породи ласкаві, ніжні і на доброту по відношенню до них відгукуються самовідданою любов'ю. З незнайомими стороннім людьми мейн куни також не проявляють агресивність. Вони завжди підкреслено ввічливі і тактовні, проте не виносять фамільярності і ніколи не проміняють ні на кого свого господаря.

Мейн куни, незважаючи на свою масивність, дуже рухливі і активні. Їм необхідно багато простору для ігор, пробіжок, витівок. Це далеко не диванні кішки, вони зберегли мисливські інстинкти, тому обожнюють вистежувати і ловити іграшкову мишу або м'ячик , який їм запропонують. Мейн куни охоче грають зі своїми господарями, ці хвилини спілкування можуть доставити масу радості їм обом. У мейн кунів добре розвинений інтелект. При бажанні їх можна вчити різним трюкам. Якщо навчання буде проходити у формі гри, мейн кун з радістю візьме в ній участь.
У цих кішок відмінний слух (спадок від дикого способу життя), тому мейн куна можна навчити відгукуватися практично на будь-які звуки, будь то свист, хлопки або стукіт. Ваш вихованець почує умовний сигнал з будь-якого, навіть найвіддаленішого куточка будинку і тут же прибіжить до вас.
Ще однією особливістю мейн кунів є їх дивовижний голос. Мейн кун ніколи не буде мучити господарів нестямними криками або тужливим виттям . Він видає тихе приємне муркотіння, яке становить такий разючий контраст з його потужним і великим статурою. При цьому мейн куни досить рідко видають гучні звуки, супроводжуючи свої дії тихим муркотанням.
Мейн куни вибирають в будинку для себе той простір, в якому будуть залишитись самостійними, наданими самі собі, але при цьому недалеко від господаря, вважаючи за краще завжди залишатися поблизу і з полюванням спостерігаючи за людиною. У цих кішок є чудова особливість у поведінці, що дісталася їм від далеких предків.

Вони можуть заснути будь-де, та ще й лежачи в химерній позі, але з незмінним комфортом.
Якщо говорити про недоліки цієї породи, то можна назвати природну настороженість. Ця риса збереглася в мейн куні, незважаючи на роки селекції. Якщо несподівано впустити що-небудь за спиною кішки, вона одразу реагує і буквально злітає на високі меблі, де і залишається на деякий час. Крім того, мейн куни, хоча і абсолютно неагресивні і ніколи не випускають кігті в іграх, але ніколи не відмовляються почухати кігті об меблі. Однак через прекрасно розвинений інтелект цієї породи відучити мейн куна від такої звички неважко. Для цього треба поставити в кімнаті точилку для кігтів і показати її кішці. Кішки цієї породи відрізняються умінням підкорятися правилам, встановленим господарем. Як тільки кішка зрозуміє, що хазяїн просить від неї - вона точитиме кігті тільки у відведеному для цього місці.

Автор: Геннадій Булка

животные, Коти, Порода мейн-кун, домашні улюбленці, мейн-кун
Оціни пораду →
Переглядів: 2707
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ