АвторизаціяРеклама

» » » Як вибрати цуценя

Як вибрати цуценя

Перш ніж вибрати цуценя, потрібно визначитися, для яких цілей ти заводиш собаку. Чи плануєш займатися розведенням собак, брати участь з вихованцем у виставках або просто шукаєш чотириногого друга сім'ї?

Після того як ти відповіси на ці питання, приступай до пошуку заводчика, щоб вибрати собі цуценя.

Звичайно, перш ніж купити собаку, необхідно побачити її наживо. Важливо оцінити, в яких умовах утримуються батьки цуценят і самі малюки. Дивлячись на поведінку цуценят, можна припустити, який характер буде у дорослого собаки. Чи буде це лідер або скромний песик.

Важливо оцінити і зовнішній вигляд песиків.

Перевір, чи немає у них видимих ​​дефектів зовнішності, чи чисті очі, чи здорові шерсть і шкіра, чи немає пупкової грижі, а також наскільки активні цуценята.

Важливо, щоб заводчик дозволив подивитися всіх цуценят і матір. Вона повинна виглядати здоровою, незважаючи на те, що виходжує малюків.

Забирати цуценя від матері не рекомендується, поки цуценяті не виповниться хоча б 45 днів. Спілкуючись деякий час зі своїми братами і сестрами, цуценя буде більш соціально активним в майбутньому. До того ж, найкраща їжа для малюків - материнське молоко.

Якщо ти погано знаєш особливості обраної породи, проконсультуйся з фахівцем, а ще краще - запроси його на "оглядини".

Купуючи цуценя, заздалегідь підготуй свій будинок до його прибуття. Обов'язково придбай миски для їжі та води, хороший корм, спальне місце, повідець, іграшки та інші важливі дрібниці.

Бажано годувати цуценя тим же кормом, який використовував заводчик, якщо хочеш змінити йому раціон - робити це потрібно поступово.

домашні улюбленці, цуценя, собаки
Оціни пораду →
Переглядів: 1947
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ