АвторизаціяРеклама

» » » Як правильно підстригти кігті коту

Як правильно підстригти кігті коту

У природному середовищі коти сточують кігті об кору дерев і об асфальт - внаслідок рухливого способу життя. Домашні ж вихованці менш активні, а тому їх кігті вимагають додаткового догляду з боку господарів. Як же правильно підстригти кігті коту?

Довгими і гострими кігтиками домашній кіт може не тільки подряпати господарів, а й завдати шкоди собі. Справа в тому, що при бігу або іграх кішка може чіплятися кігтями за меблі або килим, витяг лапок з такої "пастки" може заподіяти тварині дискомфорт або навіть біль. Тому дбайливі господарі повинні допомагати своєму вихованцеві і своєчасно вкорочувати кігті.

Як правильно стригти кігті коту?

Найважливіше - визначити, до якої довжини потрібно зрізати кіготь, щоб не заподіяти біль і кровотеча.

Уважно вивчи кігтики тварини, на світлі добре видно кровоносні судини, які в жодному разі не можна зачепити. Якщо кігті у кота чорні і на просвіт кровоносні судини не видно, стригти доведеться навмання - не більше 1-2 мм.

Щоб підстригти кігті коту, посади його до себе на коліна. Багато тварин переносять процедуру спокійно, і для цього не потрібен помічник. Якщо вихованець боїться або проявляє агресію, попроси когось допомогти потримати його.

Далі акуратно натисни пальцями на підставу подушечки, щоб виліз коготок. Спеціальним інструментом оброби всі кігті, не забуваючи при цьому, що у котів на передніх лапках 5 пальців.

Якщо все ж у процесі укорочення кігтів пішла кров, протри ранку перекисом і наклади тугу пов'язку. Якщо заходи не дали результату, терміново відвези тварину до ветеринара.

Як часто стригти кігті?

У кожного кота процес відростання кігтів індивідуальний. В середньому процедуру слід повторювати раз на 2 тижні.

домашні улюбленці, Коти, кігті
Оціни пораду →
Переглядів: 1374
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ