ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Як доглядати за морською свинкою

Як доглядати за морською свинкою

Як доглядати за морською свинкою Якщо Ви вирішили стати власником морської свинки, то спочатку необхідно дізнатися, як правильно за нею доглядати. Морські свинки отримали свою назву не через те, що вони живуть і морі, а тому, що їх завозили з-за моря.

Морська свинка потребує хорошого просторого помешкання. Тому слід вибрати клітку розміром півметра у висоту і півметра в довжину з розрахунком на одну свинку. Це дозволить їй без дискомфорту пересуватися по клітці. Якщо ж морська свинка буде нерухома, то у неї почнуть розвиватися різні захворювання, наприклад, зайва вага.

Морську свинку потрібно утримувати в чистоті, тому клітку необхідно постійно прибирати - мити і міняти підстилку. Морські свинки можуть занудьгувати, тому в клітці повинні бути іграшки для розваг.

Важливо оснастити клітку поїлкою, щоб свинка мала доступ до свіжої та чистої води. Перевагу краще віддавати вертикальній поїлці, щоб свинка її не перекинула. У клітці повинні бути годівниці: для сіна і для сухого корму.

Морська свинка повинна отримувати корм не менше двох разів на день. Корм для морських свинок в готовому вигляді продається в зоомагазинах. Сіно для морських свинок не повинно бути вологим, інакше в ньому будуть розмножуватися бактерії. Тому перед тим, як запропонувати морській свинці сіно, необхідно переконатися, що воно сухе.

У раціоні морської свинки обов'язково повинні бути овочі і фрукти.

Купати морських свинок слід в міру забруднення в теплій воді з використанням спеціального шампуню. Вода під час купання не повинна потрапляти у вушка тваринці. Після купання звірка необхідно добре витерти, інакше він може захворіти.

Морська свинка може мати як довгу, так і коротку шерсть. Якщо звір з довгою шерстю, то її необхідно регулярно вичісувати, щоб не утворювалися ковтуни.

Також, у морської свинки є кігті, які необхідно підрізати за допомогою когтерезкі. Важливо зістригати кігтики акуратно, щоб не поранити тварину. Якщо самостійно Ви не можете впоратися з цією процедурою, то краще звернутися до ветеринара.

Також важливо стежити за вухами морської свинки, якщо вони забруднюються, то їх потрібно протирати паперовими носовими хустинками. Якщо догляд за звіром буде правильним, то морська свинка може прожити від 5 до 8 років.

Як бачите, тримати морську свинку вдома завдання не легке, але, якщо Вас не лякає відповідальність і постійний догляд за нею, то вона буде гідною живою іграшкою для ваших діток.

Сподіваємося, наші поради про те як доглядати за морською свинкою допоможуть Вам дізнатися більше про вашого улюбленця.

морська свинка, домашні улюбленці, поради, тварини
Оціни пораду →
Переглядів: 523
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ