ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Даніо реріо - як кормити, утримувати та розмножувати

Даніо реріо - як кормити, утримувати та розмножувати

Даніо реріо - як кормити, утримувати та розмножувати Даніо реріо - ікромічуща прісноводна риба родини коропових. Тіло подовжене, не перевищує 5 см. Плавці короткі, з часом вони відростають і утворюють вуаль. Є дві пари вусиків.

Забарвлення даніо не надто яскраве: спина темно-зеленого кольору, уздовж тіла від зябрових кришок до хвостового плавнику, чергуючись, проходять солом'яно-жовті або жовто-зелені і чорно-сині смужки. Краї плавників можуть бути пофарбовані в жовтий колір.

Тривалість життя даніо реріо варіює від 2,5 до 5 років.

Як утримувати даніо реріо
Утримувати даніо реріо в акваріумі відносно легко. Підійде акваріум будь-якого обсягу з кришкою, так як ці рибки люблять вистрибувати з води.

Оптимальні параметри води: температура 20-23 ° C, dH 5-19 °; pH 6-7,5. Люблять стоячу і повільно поточну воду.
Грунт: дрібні камінці, гравій.
Освітлення повинне бути хорошим, не тьмяним.

Рослин бажано мати в достатній кількості, в тому числі і плаваючих на поверхні води.

Даніо реріо - мирна стайная рибка, тому тримати їх краще в кількості від 5-6 особин.

Що до сусідів, підійдуть будь-які спритні неагресивні рибки. Наприклад: гуппі, тернеції, меченосці, піцилії, моллінезії, гурамі і т.д.

Корм для даніо реріо
У даніо реріо скромні вимоги до їжі, тому вони можуть задовольнятися раціоном з одного-двох сухих кормів. Але в ідеальний раціон входить не тільки сухий і гранульований корм, а й живий / заморожений: дрібний мотиль, дафнія, циклоп, «чортики», тощо. Причому в цьому випадку рибки віддячать вам незвично яскравим забарвленням і бурхливими вранішніми нерестами прямо в загальному акваріумі.

Раціон мальків: інфузорії, циклопи, артемія.

Даніо реріо практично не голодують через швидкості плавання і пріплитія до корму першими.
данио рерио в аквариуме фото

Розмноження даніо реріо
Самець відрізняється від самки більш яскравими смужками і менш повним черевцем. Статева зрілість у даніо настає через 4-6 місяців життя.

Розведення даніо реріо в акваріумі досить просте. Нерест парний, краще одна самка і два-три самця, або садити групою. Перед нерестом виробників розсаджують на 5-14 днів і рясно годують живим кормом, а також підвищують температуру до 23-26 ° С при dH НЕ більше10 °.

Нерестовик: 7-20 л, рівень води 6-15 см; температура води 25-28 ° С, dH до 10 °, рН 6-7; на дно встановлюється сепараторна сітка / нерестова решітка, як субстрат підходять мілколистні рослини (річчія, яванських мох, тощо) або пучки рибальської сітки (борода), необхідний розпилювач.

Виробників висаджують увечері в нерестовик, а вранці вже відбувається нерест. Після нересту батьків забирають, виймають нерестовий решітку або сепараторну сітку і замінюють 1/3 частина води свіжої того ж складу.

Інкубаційний період 24-30 годин. А через 6 днів починають плавати мальки. Вони ростуть дуже швидко і в міру зростання їх необхідно переводити в більш просторі акваріуми, своєчасно встановлювати додаткові фільтри.

Продуктивність самки варіюється від 100 до 400 ікринок. Через півтора-два тижні самки готові до повторного нересту.

акваріумістика, Даніо, рибки, домашні улюбленці
Оціни пораду →
Переглядів: 177
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ