АвторизаціяРеклама

» » » Акваріумні комплекси для ресторанів

Акваріумні комплекси для ресторанів

Один з найбільших акваріумів в світі знаходиться в Європі, у Німеччині. Берлінський рекордсмен AquaDom знаходиться в готелі Редіссон. І це найбільший на планеті циліндричний акваріум. У водоймі живе 56 видів риб, всього ж у ньому живе близько 2500 особин. Висота акваріума - 25 метрів. Відвідувачі готелю можуть дивитися на підводний панораму, переміщаючись в ліфті. Акваріум знаходиться в самому його центрі.

До речі, а як Вам ресторан в середині аваріума?.

Ви помилитеся, якщо припустите, що в ресторані головне-кухня. Безусловно - меню для репутації закладу має велике значення, але в ресторан люди приходять не тільки добре поїсти, ще провести трапезу в незвичайній, приємній обстановці.

Якщо опублікувати рейтинг найбільш рентабельних ресторанів світу, то перші позиції в ньому займуть заклади, інтер'єр яких неминуче включає великий акваріум оригінального дизайну. Як не крути, а місце акваріума в інтер'єрі важко зайняти чимось більш видовищним. Погодьтеся, що живі декорації завжди будуть випереджати штучні щодо ефективності в естетиці, тим більше що їх автор - сама природа - авторитет незаперечний.

Акваріум в інтер'єрі будь-якого громадського закладу завжди збільшує його відвідуваність. Це магія води, і заповзятливі люди не намагаються проникнути до антології питання магнетизму, а просто використовують її властивість притягувати, і треба сказати - цілком успішно. Пристойний прісноводний або морський акваріум в інтернет-кафе, магазині або в якомусь іншому закладі неминуче починає працювати на їх імідж. У кінцевому рахунку, клієнти завжди воліють місця, де є гарний акваріум, тим, де їх немає. Про це знають багато підприємців, і досягнувши певного матеріального рівня, неодмінно обзаводяться об'ємною акваінсталляцією.

Автор: Яна Кукуруза

рестор, Акваріумні комплекси, бизнес, Акваріум
Оціни пораду →
Переглядів: 1524
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ