ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » 6 основних причин завести в будинку кота

6 основних причин завести в будинку кота

6 основних причин завести в будинку кота Кішки - це унікальні і неймовірно красиві створення, які роблять кожен будинок дійсно затишним, а сім'ю - повноцінною. Якщо ж ви досі не обзавелися кішкою, тоді пропонуємо вам 6 основних причин завести цього чарівного чотириногого.

1. Кішки - відмінні психотерапевти
Якщо ви завели кішку, то можете не сумніватися, що в будь який важкий період вашого життя (втрата близьких, розлучення, депресія тощо) цей пухнастик надасть вам дійсно сильну підтримку. Погодьтеся, якщо до вас притулиться кішка, яка не буде критикувати, а просто приємно помурличе, це полегшить поганий настрій і стан.

2. Кішки - чудові компаньйони
Якщо ви переконані або просто чули про те, що кращим другом людини є собака, то повинні знати, що це далеко не завжди правда. Як показало швейцарське дослідження, саме кішка дозволяє своїм власникам відчути щастя і радість.

3. Кішки знижують ризик інфаркту
В Університеті Міннесоти протягом 10 років проводилося дослідження, яке допомогло встановити, що ризик виникнення інфаркту у власників котыв менше на 40%! Погодьтеся, ця цифра справді велика.

4. Кішки - хороші друзі для дітей
Напевно, кожні батьки помічали, що саме кішки найбільш цікаві їхні дітворі, що зовсім не дивно. Як показали дослідження дітей, саме з кішкою діти воліють розмовляти і навіть ділитися своїми переживаннями і почуттями. Таким чином, більше 85% дітей вважають своїм кращим другом саме кішку.

5. Кішки допомагають своїм господарям краще відчувати інших людей
Завдяки турботі про кішку, дитина і дорослий починають не тільки співпереживати, а й розбиратися, що відчувають і навіть думають інші люди. Крім того, саме кіт в будинку допоможе дитині будувати відносини з оточуючими.

6. Кішки - дуже смішні
Безсумнівно, вам іноді доводилося спостерігати за тим, як грає кішка. Вони можуть вискакувати з під крісла і, граючи, нападати на вашу ногу. Можуть забавно ловити м'ячик по всьому будинку, можуть просто засипати в смішних і неймовірних позах. А можуть просто невдало стрибати, падати. Одним словом - вони можуть розсмішити до сліз!

домашні улюбленці, кішки, тварини, Коти
Оціни пораду →
Переглядів: 1769
Рейтинг: 5.0/7

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ