АвторизаціяРеклама

Домашні улюбленці

» » Домашні улюбленці

Деякі люди дивують своєю добротою і любов'ю до тварин і часто заводять домашніх улюбленців зовсім не розбираючись у вихованні, утриманні або ж лікуванні домашнього улюбленця. Розділ «Домашні улюбленці» створений переважно для початківців, людей які в якийсь момент зрозуміли що хочуть завести красиву домашню "іграшку" або ж дізнатися щось нове та цікаве про домашніх улюбленців.

00:43, 16.12.12 · · Домашні улюбленці

Новий рік для домашніх улюбленців

Святкування нового року означає для домашніх тварин тривогу і стрес. Надмірний шум і незвичайні світлові ефекти, феєрверки та хлопавки лякають їх.

16:41, 01.11.14 · · Домашні улюбленці

Як збити температуру собаці

Підвищення температури у собаки може бути викликано як зовнішніми чинниками (перегрівом собаки на сонці), так і внутрішніми (наприклад, інфекційним захворюванням). Незалежно від причин, дуже важливо збити температуру собаці якомога швидше, так як температура вище 41,1 градусів призводить до критичного стану: втрати організмом рідини, набряку головного мозку і небезпечних порушень роботи внутрішніх органів.

16:25, 01.11.14 · · Домашні улюбленці

Що робити, якщо вода в акваріумі мутна

Час від часу вода в акваріумі починає мутніти. Існує безліч причин, за якими відбувається такий процес. Він може бути пов'язаний як з життєдіяльністю риб і якістю корму, так і з різними предметами всередині акваріума, включаючи і фільтр. Само по собі помутніння води в акваріумі не небезпечно, але все одно потрібно обов'язково виявити і усунути причини такого явища.

22:30, 17.03.15 · · Домашні улюбленці

Чому коти люблять валеріанку?

Кожен господар кота або кішки, звичайно ж, помічав, з яким інтересом вихованець реагує на валеріяну. Чому це відбувається і чому ж ця трава так приваблива для котячих?

09:00, 27.10.21 · · Домашні улюбленці

Найбіліші: 8 порід собак з білою вовною

Собаки з білим забарвленням відрізняються особливою елегантністю та відмінно підходять для виставок. «Це Бориспіль» підібрав для читачів, які бажають обзавестися вихованцем з білою вовною, список відповідних порід.

20:55, 28.12.15 · · Домашні улюбленці

6 основних причин завести в будинку кота

Кішки - це унікальні і неймовірно красиві створення, які роблять кожен будинок дійсно затишним, а сім'ю - повноцінною. Якщо ж ви досі не обзавелися кішкою, тоді пропонуємо вам 6 основних причин завести цього чарівного чотириногого.

23:30, 12.03.19 · · Домашні улюбленці

Даніо реріо - як кормити, утримувати та розмножувати

Даніо реріо - ікромічуща прісноводна риба родини коропових. Тіло подовжене, не перевищує 5 см. Плавці короткі, з часом вони відростають і утворюють вуаль. Є дві пари вусиків.

11:20, 30.12.17 · · Домашні улюбленці

Як доглядати за морською свинкою

Якщо Ви вирішили стати власником морської свинки, то спочатку необхідно дізнатися, як правильно за нею доглядати.

00:29, 14.06.15 · · Домашні улюбленці

Як правильно підстригти кігті коту

У природному середовищі коти сточують кігті об кору дерев і об асфальт - внаслідок рухливого способу життя. Домашні ж вихованці менш активні, а тому їх кігті вимагають додаткового догляду з боку господарів. Як же правильно підстригти кігті коту?

16:32, 20.08.14 · · Домашні улюбленці

Акваріумні рибки: сумісність видів

В утриманні та розведенні акваріумних рибок є свої особливі тонкощі і нюанси. Це повинен знати кожен, хто збирається завести собі нових «вихованців» - акваріумних рибок. Знань про те, чим харчуються декоративні рибки, буде недостатньо. Величезну роль в утриманні акваріумних рибок грає сумісність їх видів.

10:24, 26.11.14 · · Домашні улюбленці

Красені-Хроміси власною персоною

Доброго дня шановні читачі! Акваріумні рибки Хроміс в природі широко зустрічаються в різних водоймах «Чорного континенту». У природі Хроміси можуть виростати до 27 сантиметрів, проте в акваріумі простір обмежений і вони не такі величезні - зазвичай не більше 12 сантиметрів. Цікаво, що в акваріумних умовах, рибки довжиною 7 сантиметрів вже готові розмножуватися.

17:08, 09.02.14 · · Домашні улюбленці

Собаки породи хаскі. Поради для початківців

Якщо ви зібралися взяти собаку породи Сибірський хаскі, то вам потрібно пам'ятати найголовніше - не поспішати ! Пам'ятайте, що взявши собаку, вона з вами буде на довгі роки. Виконавши деякі вимоги перед тим як взяти хаскі ви можете звільнити себе від проблем у майбутньому. Найперше питання, яке може виникнути це кого взяти - цуценя або дорослу собаку.

05:10, 06.03.15 · · Домашні улюбленці

Як вибрати цуценя

Перш ніж вибрати цуценя, потрібно визначитися, для яких цілей ти заводиш собаку. Чи плануєш займатися розведенням собак, брати участь з вихованцем у виставках або просто шукаєш чотириногого друга сім'ї?

17:23, 20.08.14 · · Домашні улюбленці

Як дізнатися стать акваріумних рибок

Визначити стать рибок складно, так як в деяких випадках самки виглядають так само, як і самці. А якщо не знати особливостей, які властиві даній породі, то і зовсім неможливо. Але спробувати відрізнити їх все-таки можна, особливо якщо це дуже важливо для вас.

02:39, 10.02.14 · · Домашні улюбленці

Характер мейн-куна

Мейн кун - дивовижна порода. Ці кішки просто вражають погляд при першому знайомстві з ними. У цій породі сила і міць органічно поєднуються з грацією, шляхетністю і стриманістю.

1 2 »