АвторизаціяРеклама

» » » Студия BoxArt - Впустіть у своє життя казку

Студия BoxArt - Впустіть у своє життя казку

Студия BoxArt - Впустіть у своє життя казку Перед 8 Березня у Борисполі відкрився унікальний квітково-подарунковий магазин, аналогів якому немає у місті, адже товари і якість послуг у ньому європейські! Це варто бачити і відчути!

Живі квіти, букети із них, весільна флористика, подарунки (сувеніри), унікальне їх пакування, елементи декору приміщення та обраних подарунків, унікальні листівки ручної роботи, колекційні м’які ведмедики… Усе це не лише задовольнить ваші потреби і допоможе створити свято рідній чи близькій людині, а й подарує незабутнє відчуття затишку, комфорту і гармонії, завдяки яким ви назавжди віддасте своє серце цьому магазину із домашньою атмосферою.

Цю симпатію підкріпить ще й висока якість послуг та товару. Адже в усьому: від вітального слова господині цієї оази краси Олени, яка зустріне вас у магазині, до запропонованих подарунків і варіантів їх пакування - відчувається європейська якість. Декілька слів про пакування: воно суттєво буде відрізнятися від звичного нам, яке можна отримати будь-де у Борисполі, не лише творчим підходом до кожного замовлення, а й матеріалом європейського зразка. Створено у магазині і спеціальні умови для зберігання живих квітів, які продовжать їхнє життя. А на формування власного стилю магазину, визначення напрямку у роботі та підбору гідного товару у власників пішло півтора року! За цей час вони не просто пасивно хотіли відкрити свою справу, а активно досліджували міжнародний «подарунковий» ринок, вивчали європейські стандарти і підходи до оформлення подарунків, складання букетів, одним словом, створення казки.

І їм це вдалося! Бо розмаїття товару та професіоналізм і досвід у такій роботі Олени, яка раніше працювала у флористичному бутіку «Зелена галерея», створили чудовий симбіоз, який допоможе вам впустити у своє життя чи життя інших справжню казку!

Цей квітково-подарунковий магазин у Борисполі можна знайти біля ринку «Зоряний» у торговельному центрі «Вулик» на другому поверсі в офісі №19.
Додаткова інформація за телефоном: +38 095 8897759

Юлія Лисиця.
Газета «Вісті», №9, 4-10 березня 2010 року.

флористика, BoxArt, букети, квіти
Оціни пораду →
Переглядів: 1580
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ