АвторизаціяРеклама

» » » Подорожуємо Україною: Київ

Подорожуємо Україною: Київ

Київ - не лише столиця сучасної європейської держави , адміністративний і бізнес- центр країни. Це ще й велике і красиве місто з древньою історією та унікальними пам'ятками, які можуть зробити відпочинок в цьому місті справді вражаючим , цікавим та незабутнім.

Навіть проста прогулянка по Києву доставить масу задоволення , особливо , якщо знаєш , куди йти і на що дивитися. Адже майже кожна вулиця Києва має свої секрети і пам'ятки. Але Київ ще й просто гарний - в будь-який час року , а особливо восени , коли , під стать куполам київських храмів , золотими стають ще й парки , і вулиці столиці України .
Якщо ж ви завітали не на один день - рекомендуємо вам міні отель в Києві

Однією з найцікавіших для туристів вулиць міста по праву вважається Хрещатик. Це центральна і найпопулярніша у городян і гостей Києва вулиця міста . І саме звідси гості столиці найчастіше потрапляють в саме серце міста і всієї країни , на центральну площу Києва - Майдан Незалежності.

З точки зору архітектури можна говорити про зустріч епох - адже саме тут архітектурний стиль сталінської епохи , характерний для більшості будівель на Хрещатику , щільно сусідить з осучасненим після капітальної реконструкції архітектурним стилем Майдану.

Цікаво , що , в порівнянні з головними вулицями інших знаменитих міст світу , Хрещатик є однією з найширших , але в той же час , відносно короткою вулицею . Проте , ознайомитися з усіма примітними місцями на Хрещатику та в його околицях буде не так просто - довжина головної вулиці країни перевищує один кілометр , і майже на кожному її метрі туристів очікують нові пам'ятки.

Гуляти по Хрещатику найзручніше у вихідні та святкові дні , коли майже вся вулиця - від Бессарабської площі до Майдану Незалежності стає пішохідною. Саме тоді на величезному просторі цієї красивої вулиці найпростіше відчути атмосферу унікального міста і насолодитися безпосереднім контактом з його доброзичливими і талановитими мешканцями - художниками і музикантами , танцівниками , клоунами і спортсменами - всіма тими , хто також із задоволенням приходить на Хрещатик , щоб поділитися своїми талантами і життєрадісністю .

А от у будні дні на Хрещатику кипить активна діяльність - крім того , що вулиця є однією з найважливіших транспортних артерій Києва , тут розташовані найважливіші установи міста - Київська міська рада і мерія , головне поштове відділення країни , Будинок профспілок і т.д. Тут же й важливий осередок торгових площ - і Центральний універмаг , і київський Пасаж , і Бессарабський ринок , і величезний сучасний , наполовину підземний , ТРЦ « Глобус».

Одна з причин , по якій Хрещатик і Майдан по праву можна вважати серцем Києва , це те , що звідси легко потрапити до більшості найбільш значимих пам'яток міста .

По Володимирському спуску можна дістатися до Поштової площі , Річкового вокзалу і погуляти по Подолу з його численними храмами , унікальними пам'ятками , архітектурними комплексами Києво -Могилянської Академії , НБУ і Гостиного двору.

Від Українського Дому - пройти до Арки Дружби народів , піднятися до старовинного ботанічному саду, Маріїнському парку , будівлі Верховної Ради ... І далі - дістатися до всесвітньо відомих Києво -Печерської Лаври та музею Великої Вітчизняної війни , де над містом височіє знаменита Батьківщина- Мати .

У безпосередній близькості від Майдану знаходиться найкрасивіший архітектурний комплекс столичного Печерська, де особливу увагу привертають Адміністрація Президента України і Будинок з Химерами . Поруч розташований і знаменитий Театр ім. І. Франка.

Обов'язково потрібно піднятися з Хрещатика і до Золотих Воріт , пройтися по вулиці Володимирській , відвідати Софію Київську ,що протягом багатьох років була головним православним храмом. Побачити пам'ятник Богдану Хмельницькому , зайти в Михайлівський Собор і , нарешті, дістатися до того самого місця , звідки « пішла Руська Земля» ... Помилуватися зверху на Поділ , над яким височить знаменита Андріївська церква , і потім пройти по унікальному як своєю архітектурою , так і постійними « мешканцями » Андріївському узвозу .

А після довгої прогулянки по центру Києва - від душі розслабитися в одному зі столичних кафе чи ресторанів , які порадують гостей вишуканою кухнею і прекрасним обслуговуванням.

Автор: Геннадій Булка

туризм, відпустка, пам'ятки Києва, подорожуємо Україною, сімейний відпочинок
Оціни пораду →
Переглядів: 3900
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ