АвторизаціяРеклама

» » » Подорожуємо Україною: Донецьк і Донецька область

Подорожуємо Україною: Донецьк і Донецька область

Подорожуємо Україною: Донецьк і Донецька область Одним із найцікавіших туристичних напрямків є Донецька область та її обласний центр Донецьк. Туризм на цій землі розвивається з кожним роком і стає все різноманітнішим. Подорожі по Україні стануть незабутніми, якщо у туристів буде можливість відвідати і цей регіон. Тут існує багато центрів активного відпочинку, парки та заповідники, велика різноманітність пішохідних і велосипедних маршрутів, кінна рекреація і верхова їзда, водні та деякі види екстремальних видів спорту, парки розваг.

Туризм по Донецькій області

Любителів пляжного відпочинку і морських пригод завжди раде прийняти Азовське узбережжя. Не варто вирушати в далекі краї на новомодні закордонні курорти, щоб відпочити або поправити своє здоров'я. Досить скористатися таким поняттям, як тури по Україні, і будь-який турист зможе насолодитися прекрасними золотистими піщаними пляжами, теплою цілющою водою, мулових грязями, великою кількістю сонячних днів, які подарують здоров'я і зроблять відпочинок максимально корисним. На узбережжі Азовського моря знаходиться кілька стійких зон відпочинку, що включають такі селища: Мелекіно, Сопіно, Юр'ївка, Ялта, Сєдово, Урзуф. Південь Донецької області - це м'який клімат, спокійне і тепле Азовське море зі своїми широкими піщаними пляжами і косами (Білосарайська, Бердянська). Тут знаходиться безліч пансіонатів, санаторіїв, готелів і баз відпочинку.

Але відпочинок в даній області - це не тільки море, тут є ще й гори, і крейдяні печери, і хвойні вікові ліси, що створюють унікальні умови для повноцінного відпочинку в Святогорську, розташованому на березі Північного Дінця. Все це - унікальні природні пам'ятки Донецької обл. Тут знаходиться стародавній печерний комплекс і знаменита Свято-Успенська Лавра. Настільки унікальне поєднання природи та історії дозволяють отримати незабутній відпочинок. Багато з пансіонатів і баз відпочинку Святогорська приймають своїх гостей круглий рік. Поблизу розташоване селище Щурово, який оточений листяними і сосновими лісами. Відпочиваючи в цьому райському куточку, варто побувати на знаменитих, ідеально чистих Блакитних Озерах.

Вивчаючи пам'ятки Донецької обл., варто звернути увагу на Регіональний ландшафтний парк «Зуєвський». Він цікавий своїми легендами, лісами, безкрайніми степами. На його території розташований більший скалодром у Донбасі. Незабутній відпочинок в Зуєвському парку можуть знайти для себе шанувальники "активного" відпочинку, а також звичайні компанії друзів, що вирвалися з міської суєти, щоб посмажити шашлики. Вирушаючи в тури по Україні, можна також ознайомитися з унікальним заповідником "Кам'яні могили", що розташовується у Володарському районі. Близько 2-х мільярдів років тому тут вивергався вулкан.

Поблизу від міста Дружківка можна побачити скам'янілі дерева, вік яких налічує від 160 до 250 мільйонів років. Їм навіть пощастило потрапити в Top-100 "7 чудес природи в Україні" у 2008 році. Величезною популярністю серед туристів користується гора Зортав - Тобе. Вершина гори усипана валунами величезних розмірів. На них часто фотографуються відпочивальники.

Подорожі по Україні - це знайомство з унікальною природою цієї країни. Ландшафтні парки Донецької області не залишають байдужими жодного відвідувача. У їх числі: Клебан -Бик, Великоанадольський, Форест-Парк.

Донецька область, відпустка, туризм Україна, подорожуємо Україною, Відпочинок, сімейний відпочинок, туризм
Оціни пораду →
Переглядів: 1610
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ