АвторизаціяРеклама

» » » Подорожуємо Україною: Дніпропетровськ

Подорожуємо Україною: Дніпропетровськ

Дніпропетровськ найбільш велике залізничне , економічне і транспортне місто України . Його назва пішла від річки , що протікає у цьому місті - Дніпро. Дніпропетровськ розташувався по обидва береги річки , тому пам'ятки Дніпропетровська не знають кордонів.
До речі, якщо ви плануєте туристичний візит - рекомендуємо вам квартири подобово в Дніпропетровську на Roomer

Набережна міста тягнеться уздовж правого берега річки . Вона може зацікавити вас фонтаном , струмінь якого може досягати 50 метрів у висоту у формі лебедя. Його родзинка в тому , що він може обертатися і « махати крилами ». Для закоханих місцеві ковалі виготовили « лавку закоханих» та « дерево щастя».
Центральна вулиця міста Дніпропетровська - Проспект імені Карла Маркса ( Катерининський проспект) . Його довжина становить 5 км .
Пам'ятки Дніпропетровська численні. Такими є і його мости. Найдовший - Кайдацький міст (його довжина його 1732м ) . Мерефо - Херсонський залізничний міст збудований у формі дуги. Його вважають найкрасивішим в місті. Південний міст служить частиною східної дуги об'їзної дороги. Центральний міст пов'язує центр міста з лівим берегом Дніпра.

Пам'ятки Дніпропетровська легендарні . Наприклад , Монастирський ( Комсомольський ) острів отримав таку назву від стародавнього монастиря , побудованого в 9 столітті. Сюди ж приїжджав Андрій Первозванний зі своєю місією. На острові в 1958р. встановлено пам'ятник Тарасу Шевченку. У 1999р. був збудований Свято- Миколаївський храм. Так само для тих , хто не поїхав на моря , тут є пляж і парк , де можна чудово провести час.

Улюбленим місцем студентів , міських жителів і приїжджих з гордістю можна назвати Ботанічний сад . Тут ви можете побачити такі рослини , які в придніпровському степу ніколи не росли . Ботанічний сад росте : парк Гагаріна тепер приєднаний до його території.

Пам'ятки Дніпропетровська не перестають дивувати. Візитною карткою міста є « Алея закоханих ». Її відкрили на честь 227 -річчя міста. Це місце закохані пари вибирають для визнання в любові. Так само , другою візитною карткою , місцеві жителі вважають хоральну синагогу "Золота Роза".

У Дніпропетровську знаходиться найбільша колекція « Скіфських баб ». Вона розташувалася на галявині біля Історичного музею. Фігурок налічують близько 80 -ти . Ця колекція вважається однією з самих найбільших в світі. Деякі статуї дуже давні - 5 тис. років вони вже знаходяться на нашій землі.

Автор: Геннадій Булка

туризм, відпустка, Дніпропетровськ, подорожуємо Україною, сімейний відпочинок
Оціни пораду →
Переглядів: 1791
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ