АвторизаціяРеклама

» » » Навіщо потрібно займатися стрип-пластикою?

Навіщо потрібно займатися стрип-пластикою?

Навіщо потрібно займатися стрип-пластикою? На сьогоднішній день заняття зі стрип-пластики набули великої популярності, їх пропонують у багатьох фітнес-клубах і студіях.

Танцюють в барах на столах - десятки, на сцені - одиниці, а вдома, перед коханими, і того менше. Навіщо ж юні і не дуже мешканки мегаполісу кидаються в пучину пристрасті і, може бути, розпусти?

Десь дуже глибоко всередині кожної жінки ховається маленький чортик. Грайливий і безтурботний, він схильний всім людським пристрастям. Навіть у сірій офісній мишці, скромній працівниці бібліотеки або банківській робітниці, співробітниці юридичної контори або продавщині магазину ховається мисливиця і спокусниця.

Кому не траплялося уявляти себе учасницею непристойної сцени або хоча б раз задуматися про легкий заробіток стриптизерки? Звичайно, від думки до справи ціла прірва, і далеко не кожній під силу її подолати. Жіночі пристрасті втілюються в танці.

Навколо пілона
Наше суспільство дуже традиційно належить до еротичних танців: вголос засуджує, в думках захоплюється, а у фантазіях кожен неодмінно бере участь. Ось чому сьогодні більшої популярності набувають танці навколо пілона і стрип-пластика. Причин для відвідування цих занять може бути декілька. По-перше, безумовно, фігура підтягнеться, шкіра стане пружною, а також з'явиться гнучкість у тілі, стане легкою хода. Це ще й прекрасне фітнес-тренування, спрямоване на опрацювання м'язів і розтяжку.
По-друге, оточуючі, безумовно, оцінять всю багатогранність вашої натури. Одного разу я випадково проговорилася при наших з чоловіком спільних друзях, що відвідую курси стрип-пластики, і була приємно здивована великою кількістю захоплених поглядів і навіть якийсь заздрістю по відношенню до чоловіка. Хтось не втримався і сказав: «Ось дружина так дружина. Пощастило тобі, Льоха. А моя тільки і вміє, що вдома сидіти да борщі варити...» Висновок? Жінка, яка відвідує танці з еротичним ухилом, набуває ореол сексуальності в очах чоловіків. Заявляючи про своє бажання навчитися стриптизу, ми стаємо привабливішими для партнера: «Якщо пішла на такі танці, напевно всередині у неї таїться справжня сексуальна хижачка.

Танці навколо пілона дозволяють жінці навчитися керувати своєю сексуальністю: одній - розкритися і рухатися вільніше, позбувшись комплексів, а іншій, навпаки, знайти грань між чуттєвим і вульгарним, привабливим і доступним. Майже кожної відвідувачці стрип-класу приходить в голову: «Принаймні, освою ще одну професію» А на практиці виходить, що лише 4% всіх потенційних танцівниць дійсно виходить на сцену. Більшість задовольняються все тією ж громадською думкою і благополучно залишають розпочате через рік-півтора. Що до обраних - серед танцівниць проводяться конкурси з грошовими призами, та й працевлаштуватися для них не становить труднощів. Іноді сам викладач запрошує найбільш талановитих учениць - і не те щоб в стриптиз, так, в брудні танці.

Стрип-пластика або танці біля пілону?
Сексуальний танець з елементами роздягання існує у двох варіантах. В одному випадку він виконується без спеціальних пристосувань, а в другому життєво необхідний пілон, тобто жердина.

Стрип-пластику на сьогоднішній день викладають у багатьох школах танців. Для занять практично нічого не потрібно: оренда залу, музика і талановитий викладач - ось три складові цього еротичного коктейлю.

На заняттях зі стрип-пластики будь-який бажаючий зможе освоїти базові танцювальні рухи - хвилі, підйоми і красиві падіння на підлогу. Основна увага приділяється розтяжці і розвитку пластичності. Танці навколо пілона - це, якщо можна так висловитися, «вищий пілотаж». Тут все трохи складніше, клас повинен бути спеціально обладнаний, щоб на кожну ученицю припадав один пілон. Тому й заняття ці коштують дорожче, і людей, які одночасно тренуються, менше.

Робота з жердиною передбачає не просто хорошу, а чудову фізичну форму! Тому бажаючих порівняно зі стрип-пластикою, як правило, знаходиться менше. Подумайте, скільки сил і спритності буде потрібно, щоб висіти на вертикальному пілоні горизонтально, підійматися по ньому, як кішка по дереву, а потім красиво ковзати вниз.

Приготуйтеся до того, що на початковому етапі занять ваші ноги покриються синцями, м'язи вдень і вночі будуть нити і боліти, а вправи, які демонструє викладач, здадуться нездійсненними для простих смертних. Переживати не варто, вже через півтора-два місяці наполегливих тренувань ви зможете насолодитися першими результатами - не тільки успішним виконанням основних танцювальних рухів, а й помітним зменшенням обсягів талії і стегон, а також загальним тонусом організму.

У домашніх умовах
Дуже часто на жіночих форумах зустрічаються такі оголошення: «Дівчата, підкажіть, наші стосунки з коханим втратили колишню яскравість. Вирішила освоїти стриптиз, пішла на заняття стрип-
пластики, вже навіть трохи виходить. Хто-небудь пробував проробляти таке вдома? Не знаю, з чого почати, як одягтися, що готувати...»

Танцювати стриптиз в домашніх умовах дуже складно. Швидше за все, доведеться зупинитися, так і не досягнувши кульмінації, особливо якщо обидва партнери володіють хорошим почуттям гумору, давно знають один одного і не соромляться висловлювати свої емоції.

У танці...
У клубах і на вечірках, повторюючи відпрацьовані на заняттях рухи, ви будете почувати себе набагато впевненіше і станете більш розкутою. Стрип-пластика - це насамперед танець.

Доведеться витратити чимало часу і сил, щоб знайти необхідну фізичну форму, виглядати красиво і одночасно природно, працювати над собою, адже разом з тілом зміниться і ваш внутрішній стан. Але результат того вартий. До того ж є щось привабливе у всіх цих словах: стародавня куртизанка, гейша, танцівниця стриптизу, жінка з чертовинкой в ​​очах.

Автор: Марійка Відверта

танціі, стрип-пластика, спорт
Оціни пораду →
Переглядів: 1588
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ