АвторизаціяРеклама

» » » Народні прикмети на Водохреща

Народні прикмети на Водохреща

Яких прикмет здавна дотримувалися наші предки в день Хрещення Господнього.

Яскраві зірки на небі
Хочете дізнатися, чи будуть теплими наступні місяці? Погляньте на небо. Якщо зірки світять яскраво-яскраво - погода влітку буде суха і спекотна, весна почнеться рано, а «бабине літо» триватиме довше покладеного йому терміну. Втім, яскраві зірки на небі в водохресний святвечір свідчать ще й про те, що рік буде спокійним, без великих політичних і економічних потрясінь.

Повний місяць
Якщо Хрещення випадає на повний місяць - остерігайтеся повені та розливу річок. Дуже актуальна прикмета і для наших днів. Правда, старики стверджують, що повний місяць ще й помічник у фінансових справах. Підприємці, не забудьте поглянути на водохресний вечір на небо!

Новий місяць
Якщо Хрещення збігається з новим місяцем - чекайте довгих морозів.
Весна буде дощовою і сльотавою, а літо - прохолодним. Новий місяць також свідчить про те, що природа починає новий цикл розвитку.
Цього року у вас, (особливо, якщо ви народилися на новий місяць), теж можуть відбутися будь-які події, які повністю змінять звичний уклад вашого життя.

Снігопад
Багато снігу на Водохреще - до міцного здоров'я! Талий водохресний сніг, як і водохресна вода, має потужну цілющу силу, яку не втрачає весь рік. Лікувати їм можна і хвороби суглобів, і нашкірні захворювання, і порізи, та опіки.

І, наостанок, парочка народних повір'їв, пов'язаних з особистим життям і фінансовим благополуччям.

Прикмета на судженого
В давнину дівчина на виданні напередодні Водохреща виходила з дому. Якщо перший чоловік, який їй зустрічався на шляху, був молодий і гарний собою - значить, весілля не за горами. Якщо ж він був старий і немічний - цього року заміжжя не бути.

Прикмета на благополуччя
Чуєте на Водохреща безупинний гавкіт собак? Це до благополуччя і матеріального достатку. Собаки просто звуть вас на полювання, обіцяючи хорошу здобич. Це не означає, що негайно треба брати рушницю і відправлятися в ліс. Вашою «здобиччю» може бути успішна угода в бізнесі, гонорар, нова високооплачувана робота чи несподіваний спадок.

Народні прикмети на Водохреща, прикмети на водохреща, Народні прикмети, водохреща
Оціни пораду →
Переглядів: 3538
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ