АвторизаціяРеклама

» » » Куди поїхати взимку на море

Куди поїхати взимку на море

Єгипет , Таїланд, Індія , Індонезія , Арабські Емірати. Вибір величезний , як правильно вибрати тур до моря взимку ?

Ця стаття адресована тим , хто зараз мріє про море в розпал зими , кому не вдалося відпочити влітку на пляжі з прохолодним коктейлем , спостерігаючи краси моря і вдихаючи його аромат , кого чекає море взимку.
До речі, тут ви можете переглянути необхідні документи на загранпаспорт в м.Київ

А багато туристів взагалі не розуміють відпочинок без моря ! Для них море обов'язковий атрибут відпочинку не дивлячись на пору року , і взимку теж прагнуть до моря.
Бажання добре відпочити саме взимку біля теплого моря задушити в собі складно.
Наша стаття для тих мандрівників які вирішили погрітися на сонечку біля моря взимку або восени.
У зимову пору року є певний перелік країн , куди можна відправитися в цей час року до моря. Ми зупинимося на найпопулярніших і улюблених напрямках українських туристів . Єгипет , Таїланд, Індія , Індонезія , Арабські Емірати.
Що є найголовнішим для більшості туристів в нестабільний час на ринку? Звичайно ж це вартість самого туру і період відпочинку .
Тайланд , Індія , Індонезія - це довгі перельоти. Від восьми до десяти годин перельоту ! Якщо додати час очікування в аеропорту чи , якщо є , пересадка , то можна сміливо робити висновок , що відпочинок в цих країнах повинен бути мінімум 10 днів , а краще 14 . Тому що дорога забирає багато часу і сил і семиденний тур може скоротиться до 5 днів , а то і до 4 -х днів - це хто як переносить літаки.
З нашого переліку популярних країн для відпочинку взимку залишається ОАЕ і Єгипет . Авіапереліт в ці країни займає близько 5 годин.
Якщо розглянути і проаналізувати тури взимку до моря в Арабські Емірати і Єгипет на предмет вартості туру , то , незважаючи на шик готелів арабських еміратів , вартість турів в ОАЕ взимку дорожче , ніж в Египті .
Методом виключення , враховуючи плюси і мінуси з точки зору фінансової нестабільності в країні і світі , визначається найбільш цікавим відпочинок біля моря взимку в Єгипті .
Якщо говорити про море , його красі , то червоне море Єгипту виграє в нерівній конкурентній боротьбі.
Оазиси Західного Єгипту завжди були прекрасними притулками в цьому величної, але невблаганною пустельній місцевості. А з появою невеликих стриманих готелів тут, основна спрямованість яких - збереження природної природної краси, робить їх ще більш привабливими для відпочинку.

Варто відправитися в Оазис Сива - з його найдавнішими храмами, солоними озерами, термальними джерелами, мерехтливим сонячним світлом і величезними піщаними дюнами.

Автор: Геннадій Булка

загранпаспорт Киев, туризм, відпочинок взимку, море взимку, сімейний відпочинок, відпустка
Оціни пораду →
Переглядів: 3096
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ