АвторизаціяРеклама

» » » Греція - країна міфологічних героїв та богів

Греція - країна міфологічних героїв та богів

Грецька історія дуже багата і цікава , і даний факт знають практично всі , починаючи з 5 класу. Вся справа в тому , що вивчення історії починається саме з розмови про цю країну. Найцікавіша і захоплююча історія становлення даної держави заворожує і породжує непереборне бажання хоч раз відвідати це дивовижне місце і особисто помилуватися красотами Еллади. Мабуть, головним історичним фактом , що зв'язує нашу країну з Грецією можна вважати те , що саме звідти до нас понад тисячоліття тому прийшло християнство.

Потрапляючи в цю країну , виникає відчуття , що кожен камінь жадає розповісти вам свою історію. Неважливо, яка справжня причина вашого приїзду , кілька днів ви просто зобов'язані присвятити вивченню і огляду визначних пам'яток . Обов'язково варто побувати на острові Крит , адже тут збереглися пам'ятки , які були виконані в 10 столітті до нашої ери. Крім цього, варто помилуватися фресками , розташованими на палаці царя Міноса , а також відвідати знаменитий Лабіринт Мінотавра. Якщо вдасться побувати в Афінах , то не пропустіть можливість відвідати Акрополь і помилуватися Дельфійським Оракулом . Однак не варто весь свій час витрачати на вивчення історії цієї країни , обов'язково дізнайтеся у свого гіда , чи не проходить якихось національних свят в період вашої відпустки . Можливо , вам по справжньому пощастить , і ви зможете максимально наблизитися до місцевого колориту .
Якість відпочинку завжди тісно пов'язана з погодою. Дізнайтесь тут про погоду в Греції в березні

Ті туристи , які відправляються до Греції заради сонця і моря , повинні знати , що клімат цієї країни є середземноморський , що означає тепле і сухе літо і досить прохолодну і вологу зиму . Найспекотнішим періодом в Греції є кінець літа , тому не варто планувати поїздку в цю країну на серпень. Справа в тому , що в цьому місяці температура досягає 40 градусів , а на островах і того вище . Типовому українцю таку температуру переносити вкрай проблематично. Хоча на узбережжях така спека послаблюється за допомогою морського бризу. Приватними пляжами Греція не славиться , але якщо додатково заплатити , то в принципі можна скористатися певними послугами , не включеними до путівки .

У Греції будь-яка людина може знайти заняття до душі. Крім того , що можна вдосталь погрітися на сонці і вивчити історію , можна зайнятися шопінгом. Звернути особливу увагу варто на трикотаж , шкіряні вироби та коштовності. Крім цього Греція славиться своєю біжутерією , вишивкою , сувенірами та мереживом . А от про грецьку кераміку знає, напевно , весь світ.

Греція відмінно розвинена в плані туристичного сервісу. Будь-який відпочиваючий зможе знайти собі готель за смаком. Однак незалежно від того , скільки зірок в назві готелю , сервіс завжди на вищому рівні.

Незалежно від того , який вид відпочинку обрав турист , буде це відпочинок біля моря або вивчення давньої історії , він відмінно проведе свою відпустку і отримає море незабутніх вражень.

Автор: Геннадій Булка

туризм, відпустка, Відпочинок, сімейний відпочинок
Оціни пораду →
Переглядів: 2026
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ