АвторизаціяРеклама

» » » Топ 10 речей, які вбивають відносини

Топ 10 речей, які вбивають відносини

Топ 10 речей, які вбивають відносини Топ 10 речей, які вбивають відносини

Залишатися щасливою в довгострокових відносинах - не просто дар долі. Переважно, це робота. Просто, коли ви любите людину, все відбувається само собою. Ви не дозволите образити його, образити, зрадити. Але з часом, коли гострота почуттів пропадає, ми частіше починаємо дозволяти собі те, чого раніше не робили. Ми пропонуємо перелік речей, які можуть погубити будь-які відносини.

Протиріччя та непорозуміння між двома людьми - це нормально.
Погано, коли хоча б один з пари починає ставити свої інтереси вище інтересів партнера. Намагайтеся контролювати свої дії та емоції, і завжди нагадуйте собі, яка мета ваших відносин. Якщо хочете прожити з людиною все життя - бережіть його і ваші з ним почуття.

Зруйнувати навіть найкрасивіші відносини може безліч речей.

Наводимо список найбільш небезпечних з них.

Брехня
Брехня, як вода, здатна розмити фундамент будь-якого, навіть самого міцного союзу. І навіть таке поняття, як брехня на благо, теж вельми сумнівне словосполучення. Брехня породжує недовіру.
А це - головний ворог будь-яких відносин. Важливо не тільки бути чесним зі своїм коханим, а й адекватно сприймати правду.
Не менш небезпечна і брехня самому собі. Іноді відносини руйнуються не тому, що ми брешемо партнеру, а тому, що не достатньо чесні перед собою. Чи той це людина, з ким я хочу
зустріти старість? Чи хочу я віддавати себе цим відносинам? Поки ви щиро не відповісте собі на ці питання, ви не досягнете гармонії у стосунках.

Спроби змінити один одного
Ідеальних людей не буває. Але не варто плутати звички і риси характеру. Є речі, які людина не в силах в собі змінити, скільки б ви йому не дорікали. Якщо спочатку стосунків ви закривали очі на деякі речі, то в майбутньому не варто навіть витрачати сили, щоб змінити це. Може, комусь і вдається перекроїти людини на свій манер, але, як правило, такі спроби увінчуються крахом.

Публічні закиди
Ніколи не з'ясовуйте стосунки у громадських місцях. Ви смутите не тільки свого партнера, а й оточуючих. Як би не кипіла кров, як би не хотілося розставити всі крапки над «i» тут і зараз, робіть це тільки віч-на-віч. Ваш партнер - це ваш вибір. Дорікаючи і принижуючи його публічно, ви виставляєте на посміховисько в першу чергу себе. Крім того, навіть якщо ваш чоловік вчинив щось жахливе, ви все одно не повинні критикувати його публічно.

Будь-які розбори польотів робляться вдома при закритих дверях.
Але і вдома не дозволяйте собі зайвого. Сварки - це частина щасливих взаємин. Але за однієї умови. Не переходьте межу. Не ображайте один одного, не ставте свою образу вище партнера і пам'ятайте, що немає конфлікту, який би не можна було вирішити шляхом компромісу.

Мовчання
Ніхто не може читати ваші думки. Навіть кохана людина. Є проблема? Скажіть про це. Щось не подобається? Говоріть. Вираження емоцій, як позитивних, так і негативних, - запорука психологічного здоров'я. Але і тут потрібно знати міру. Для багатогодинних душевних виливів є подруги. З чоловіком потрібно говорити чітко і ясно, навіть, коли справа стосується емоцій.

Ревнощі
Хтось вважає, що ревнощі - ознака любові, хтось, що це егоїзм і неповага. У будь-якому випадку від ревностістрадают обидва: один мучиться підозрами, другий ображається недовірою. Як з цим боротися? Просто будьте чесні - не давайте і не шукайте приводів для ревнощів.
Любов будується на довірі. Довіряйте своїй другій половинці. У вашого коханої людини може (і повинно) бути особистий простір.
Поважайте його. Не читайте SMSки, що не заглядайте в електронну пошту, чи не шарьтесь по кишенях. Все це руйнує стосунки.

Апатичність
Можливо, це не зовсім те слово. Але ви помічали, що коли люди знаходять собі пару і у них все складається добре, вони починають набирати вагу? Гармонія і спокій у відносинах - це прекрасно. Але це не привід перестати цікавитися життям. Потрібно завжди залишатися цікавими один одному. Причому, зовні теж. Тому, як би жінка не хотіла заспокоїтися на сильному чоловічому плечі, ні про що не думати і бути повністю в його владі, рано чи пізно потрібно виходити з цього стану. Інакше залишитеся за бортом.

Завжди разом
Відмінно, якщо у ваші інтереси збігаються абсолютно у всьому.
Прекрасно, коли разом вам краще, ніж окремо. Але людина на психо-фізіологічному рівні потребує самоті. Не прагніть до того, щоб кожну хвилину проводити з коханою человеком. Навпроти, чим менше часу на спілкування, тим воно цінніше.

Невпевненість у собі
Чим нижче ваша самооцінка, тим незахищеності почувається ваш партнер. Не дозволяйте комплексам породжувати питання: а чи того людини я вибрав (а)? що він (вона) може мені дати, якщо не вірить у свої сили? Справедливо і зворотне - біжіть геть від того, хто самостверджується за ваш рахунок і змушує відчувати себе нікчемою.

Цілі
У люблячих людей і цілі єдині. Ви повинні точно знати, чи збігаються ваші цілі з планами партнера. Бути може, він (вона) зовсім не налаштований (а) на шлюб в найближчому майбутньому, в той час, як ви вже мрієте про сім'ю. Не соромтеся задавати ці питання і не бійтеся розривати безперспективні відносини.

Любов як даність
Вважається, що люблять не за щось, люблять просто так. Але й у цієї медалі є зворотний бік - любов не можна приймати як даність.
Любов - це подарунок долі. Будьте вдячні людині, яка поруч з вами, за його почуття.

кохання, відносини, вбивають, речей, топ 10
Оціни пораду →
Переглядів: 1832
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ