АвторизаціяРеклама

» » » Поради як залучити в своє життя гідного чоловіка

Поради як залучити в своє життя гідного чоловіка

Залучіть в своє життя любов з допомогою підсвідомості, створюючи комбінацію сильного бажання і візуалізації, щоб ваша доля перетворилася, а ваші романтичні мрії перетворилися на дійсність!

Крок перший. Складіть всебічний список якостей чоловіка, якого ви хочете бачити поряд з собою. Примусьте попрацювати свою уяву і забороняйте собі думати про те, що в реальності такий набір якостей неможливий.

Ваш список ви можете закінчити через годину, а можете складати і протягом тривалого часу, періодично додаючи до нього нові пункти. Адже нас постійно відвідують нові ідеї, з нами трапляються нові події, зустрічаються нові люди, які допомагають краще зрозуміти, з ким ми бажаємо міцно пов'язати свою долю. І не варто дивуватися, коли з часом деякі пункти будуть займати найнижче становище в списку або ж замінятися новими. Ясність ваших бажань незабаром допоможе проявити їх і залучити до вас любов.

Крок другий. Створіть вашу "Карту Любові", яка візуально зображує ваші майбутні романтичні відносини. Карту складіть з вирізок старих журналів, газет, або роздрукуйте потрібні картинки з Інтернету. З'єднайте їх і складіть барвистий колаж. Туди ж можете помістити надруковані слова та фрази або самостійно написати їх маркером. Створену карту повісьте на видному місці, щоб ваш очей постійно на ній зупинявся. А щоб активізувати її, деякий час проведіть, розмірковуючи про наповнення колажу, щоб зміцнити враження, яке ваше творіння справляє на вашу підсвідомість. З цих, здавалося б, крихітних кроків і починається процес залучення у ваше життя любов.

Крок третій. Створіть конкретний план дій, що включає безліч способів для зустрічі з новими людьми. Зосередьтеся на найбільш близьких вам варіантах знайомств з ними. Це можуть бути Інтернет-знайомства, "спіддейтінг", знайомства завдяки спільним інтересам (фітнес, курси іноземної, танці, майстер-класи). Як тільки ви складете ваш план, вирішите, як часто ви будете здійснювати ці варіанти. Скільки дій ви розпочнете протягом тижня або місяця? Звичайно, зустріч зі своєю любов'ю легко може виявитися грою випадковості. Але чим з більшою кількістю людей ви познайомитеся, тим більше вірогідності, що серед них неодмінно виявиться той чоловік, який по-справжньому потрібен вам.

Крок четвертий. Налаштуйте себе на дружнє ставлення. У той час, поки ви зосереджені на зустрічі вашого майбутнього партнера, немає ніякого способу дізнатися, де ж все-таки це точно відбудеться і хто вас йому представить. Тому одним дуже важливим правилом залишається те, що ви повинні бути налаштовані доброзичливо по відношенню до всіх. Посміхайтеся людям, показуйте їм, що ви насолоджуєтеся життям. І не припиняйте посміхатися навіть тоді, коли вам сумно і тоскно. Адже в вашу посмішку хтось може закохатися.

гідного, життя, своє, чоловіка, залучити, поради
Оціни пораду →
Переглядів: 1691
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ