АвторизаціяРеклама

» » » Як краще пережити розлучення з коханою людиною та самотність

Як краще пережити розлучення з коханою людиною та самотність

Відносини між чоловіком і жінкою дуже непроста штука. Незалежно від того, це всього лише секс на одну ніч або любов на все життя.

Людиною при виборі партнера керує щось невловиме, що дуже складно описати словами. Це і зовнішність і голос і погляд і запах і безумовно манера поведінки. Але ніколи не можна заздалегідь сказати хто вам сподобається, а хто ні. Часто ми можемо бачити пару і не розуміти, що їх пов'язує? Яка гарна і цікава жінка, а він коротун. Або він видний і ставний, а вона страшніше атомної війни. Незрозуміло що їх зв'язало.

Так і розставання. Чому дві половинки розпадаються? Незважаючи на те, що тривалість відносин визначається ще на самому початку - не можна назвати причину по якій відносини закінчаться. Це завжди якась остання крапля, щось маленьке і незначне. Але, в кінцевому рахунку, це має фінішну межу. Згадайте Ваші стосунки, напевно, був якийсь вирішальний момент, момент неповернення, остання крапка у відносинах. Далі звичайно може слідувати поскріптум, але все ж він вже перебуває за межами відносин.

Неважливо, пішли ви раніше від свого коханого чоловіка, або він пішов від вас. Дайте відповідь, чи можете ви пригадати такий момент, коли настала остання крапля? Якщо так, то безглуздо пробувати щось міняти. Треба просто пережити цей період. Дати собі перехворівши, охолонути.

Розставання дуже болісно, хочеться замкнутися в собі і ні кого не бачити. Не завжди є хтось поруч, хто підтримає. Тому я пропоную піти по шляху найменшого опору. Є відмінний сюжет, який наситить ваш розум і серце свіжими враженнями, а душу ентузіазмом. Це історія про красиве кохання - Сутінки. Подивіться фільм або прочитайте книгу. Нехай ваше серце відпочине.

У християнстві є таке поняття, як «відпущення гріхів». Так, людина розповідає батюшці про свої думки, почуття, діяння, а той, у свою чергу, вислуховує його. Ця бесіда сама по собі вже цілюща для людини, так як він випускає назовні все що накопичилося у нього всередині. Але, крім цього, батюшка здійснює ще одну дуже важливу дію - прощає людині, що прийшла до нього всі ці думки, почуття і дії. Ці дві символічних дії парадоксальним чином полегшують страждання.

Подібним чином і ми, колишні кохані, повинні вчинити в безнадійних відносинах. До тих пір, поки наш улюблений у думках знаходиться поруч з нами, ми не здатні перестати страждати через розрив відносин з ним. Але як тільки ми вольовим зусиллям пробачимо і відпустимо його - нам відразу ж стане легше.

Якщо, все ж таки ваш чоловік пішов до молодої коханки, радимо не впадати в депрессію та почитати цікаву методику яку розробили Сергей Садковский та Олег Идеал - називається вона Как пережить одиночество после расставания.

Автор: Геннадій Булка

как пережить расставание с любимым, кохання, розлучення, розлука, відносини, самотність
Оціни пораду →
Переглядів: 3093
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ