АвторизаціяРеклама

» » » Як допомогти чоловікові стати успішним і впевненим у собі

Як допомогти чоловікові стати успішним і впевненим у собі

Як допомогти чоловікові стати успішним і впевненим у собі «Гарні чоловіки - перевелися!» - Скаржаться жінки різного віку.
Але ми забуваємо старовинну приказку, що чоловік - голова, а жінка - шия. У нашому світі ми самі створюємо всі умови для того, щоб чоловік був успішним і цілеспрямованим. Але найчастіше, намагаючись зайвий раз дорікнути або підштовхнути свою половинку до дії, ми ще більше заганяємо його в кут і вбиваємо впевненість у своїх силах.

Як допомогти своєму чоловікові стати впевненим у собі - читайте на Borispol.org.ua!

1. Придивіться до його якостей
Жінки створюють для себе ідеали чоловіків, а потім, дивлячись, не
відповідність, піддають постійній критиці і приниженню тих, хто поруч. Розпізнайте і розвивайте в чоловікові ті якості, які приведуть вас і його до бажаного результату. Не ставте для нього нездійсненні завдання, починайте з малого і пропонуйте варіанти, які сподобаються вам обом.

2. Міняйтеся самі
Найпростіше говорити про те, що ваш чоловік не досяг нічого, якщо при цьому ви самі цілими днями сидите вдома, в халаті і бігуді. Стати тією жінкою, заради якої йому захочеться помінятися - доглядайте за собою, будьте мудрою і начитаною, подавайте приклад своїми діями і активністю в робочому процесі.

3. Не беріть на себе роль чоловіка
У кожній сім'ї має бути чіткий поділ обов'язків. Чоловік- підкаблучник - володіє мінімальними якостями успішного чоловіка.
Будьте слабкою і дозвольте йому виконувати всю важку роботу, захищати вас і оберігати. При цьому забудьте про командний тон, всі прохання повинні бути ласкавими і з посмішкою. Таким чином, ви розбудете у ньому все інстинкти самця і підштовхнете його до дій.

4. Не порівнюйте і не критикуйте
Якщо ви незадоволені своїм чоловіком, це камінь, насамперед, у
вашу грядку - ви самі робили вибір, тому всі претензії до вас. Для вас ваша половинка повинна бути найкращою, і вона буде такою, якщо ви цього захочете. Ніколи не кажіть, що хтось зробив краще, не порівнюйте його з колишніми, колегами або чоловіками подруг.
Від цього самооцінка падає ще нижче, і зовсім немає бажання діяти. Мотивуйте його компліментами, а не штовхайте в спину. На ваші ласкаві слова йому захочеться відповісти тим самим, а постійні ствердні пропозиції «який він молодець», внушать йому це ще більше і змусять повірити в себе.

5. Створюйте навколо чоловіка хорошу атмосферу
Перед відходом на роботу підійміть йому настрій - тим самим ви будете стимулювати чоловіка краще працювати і приносити додому більше грошей. Щасливий, ситий і доглянутий - він буде прагнути відповідати своєму зовнішньому вигляді і робити все можливе для вашого щастя.

6. Розмовляйте і радьтеся
Чоловік одразу відчує себе головнішим, якщо ви будете просити у нього поради і ділитися своїми міркуваннями. Вислухайте його, погодьтеся, нехай відчує свою значимість, а вже зробіть все так, як вважаєте за потрібне.

7. Дякуйте йому і хваліть
Подяка жінки - найкраща мотивація для чоловіка. Кожне ваше спасибі або комплімент, роблять його самооцінку на пункт вище.
Не бійтеся перехвалити і помічайте кожен його хороший вчинок, тим самим ви дасте відчути його значимість у вашій родині і повагу з вашого боку.

успішним, впевненим, чоловікові, допомогти, поради жінкам
Оціни пораду →
Переглядів: 3295
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ