АвторизаціяРеклама

» » » Як дізнатися секрет досконалого подарунка

Як дізнатися секрет досконалого подарунка

Планшети, смартфони, подорожі, ювелірні прикраси... Приблизно так в Україні виглядають список найбажаніших подарунків «під ялинку» цього року.

Цікавий факт: більше половини опитаних відзначили, що не проти отримати в якості презенту гроші.

У цьому наших співвітчизників підтримують жителі Франції, Швейцарії та ряду інших європейських країн. А ось колись популярне вислів «книга - найкращий подарунок» сьогодні актуально тільки в Ірландії та Люксембурзі.

Дослідники «подарункових настроїв» з'ясували, що кожна четверта людина хвилюється , коли дарує подарунки. Ймовірно, причиною стає невпевненість у правильності вибору подарунка. Щоб уникнути подібних переживань, фахівці з питань подарункового етикету радять до Нового року дарувати класику! Це може бути діловий щоденник, пляшка хорошого шампанського, коробка вишуканих цукерок.
Також, у всі часи, квіти були й залишаються одним із найпопулярніших сюрпризів. Наприклад, доставка квітів у Києві - стане елегантним подарунком, який цінується як серед ділових партнерів, так і серед близьких... Безсумнівно, такий подарунок всім припаде до смаку.

Яким би не був подарунок «під ялинку», варто пам'ятати, що вибрати і купити його - це тільки половина успіху. Щоб подарунок став досконалим, йому необхідна правильна упаковка. Вирішити це завдання можна двома способами - самому освоїти мистецтво упаковки подарунків, або довіритися професіоналам, які «одягнуть» ваш подарунок у найкраще вбрання.

дізнатися секрет, кохання, досконалий, подарунок коханій, відносини, подарунок
Оціни пораду →
Переглядів: 1445
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ