АвторизаціяРеклама

» » » Як діє чоловіча посмішка на жінок

Як діє чоловіча посмішка на жінок

Вчені-психологи з іспанського університету (Гранада) задалися питанням, яким чином чоловіча посмішка діє на жінок, і прийшли до дивних висновків.

Виявляється, посмішка для чоловіків - відмінний спосіб маніпулювати жінкою. У ході трьох експериментів іспанських психологів з'ясувалося, що коли чоловік давав жінці вказівки, посміхаючись, то жінка беззаперечно виконувала всі його доручення.

Вчені дійшли висновку, що така поведінка жінки пояснюється тим, що слабка стать більшою мірою звертає увагу на мову тіла, ніж на вербальне спілкування. Для жінки усмішка - це символ душевного тепла. Навіть якщо є розбіжність між словами та мовою тіла, жінка воліє прислухатися саме до мови тіла. Таким чином, чоловіча посмішка діє на жінок просто заворожуюче. Експерт Патті Вуд рекомендує жінкам звертати увагу саме на те, що каже чоловік, а не як він це говорить. Посмішка чоловіка може зачаровувати жінку, і буде тільки гірше, якщо жінка відповість чоловікові взаємної посмішкою і пильним поглядом в очі. На цьому етапі маніпуляції чоловіки можуть піти далі.

Про усмішку можна сказати ще багато всього цікавого. Наприклад, якщо ви посміхаєтеся незнайомцеві, то в більшості випадків він посміхнеться вам у відповідь. У нашому мозку є дзеркальний нейрон, який спонукає нас копіювати вираз обличчя людини навпроти. Саме в цьому і полягає виверт чоловічої посмішки, яка змушує жінку відповісти посмішкою у відповідь і піддаватися маніпуляціям з боку сильної половини людства.

А ось ще один цікавий факт про усмішку: чоловіки тягнуться до жінок з почуттям гумору, а жінки сміються над тими чоловіками, які їм подобаються! Так що порада чоловікам: не варто ображатися на жінку, яка жартує над вами. Це знак того, що ви їй небайдужі.

Посмішка може перейти в сміх, а сміх здатний знижувати больові відчуття. Саме про це свідчив експеримент, проведений ще в 80х роках минулого століття в США. В одній з лікарень була організована «кімната сміху» з гумористичними журналами, відеофільмами та аудіозаписами. Пацієнти, які частенько проводили час у кімнаті сміху, почали швидше виписуватися, у них поліпшувався стан здоров'я і знижувалася потреба в обезболювачем.

Навіть якщо і чоловіча посмішка діє на жінку обеззброюючим чином, в цьому є свої позитивні сторони!

жінки, відносини, чоловіча посмішка
Оціни пораду →
Переглядів: 2266
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ