АвторизаціяРеклама

» » » Головні вороги сексу

Головні вороги сексу

Як не дивно, у сексу є теж вороги, які не тільки отруюють нам життя, але й роблять її безрадісною, позбавляючи нас звичних задоволень. Один з ворогів сексу - проблеми зі здоров'ям, інший - зіпсовані відносини з партнером, і як би це не було дивним, всі книги, журнали і посібники, приділяють дуже мало уваги тому, як швидко, а головне - правильно, позбутися від цих шкідливих недругів здорового сексу. Ми вирішили покласти на себе настільки важку місію і постаратися позбавити наших читачів від цих двох ворогів.

Потрібно сказати, що і та, й інша проблема дуже важливі, адже здавна кожен з нас народжений, щоб жити в гармонійному союзі з іншим, уникаючи проблем у відносинах. А про здоров'я і зовсім говорити не доводиться, адже це головна складова повноцінного людини. І оскільки скрізь і всюди ми чуємо, що здоров'я - найголовніше, тому і вирішили приділити більшу увагу вирішенню саме проблем зі здоров'ям. Головний ворог сексуального здоров'я - куріння, причому як активне, так і пасивне - тобто вдихання тютюнового диму, на думку деяких фахівців, в деякому роді ще гірше, ніж просто куріння.

Інший головною проблемою сексу є ожиріння, адже саме в зв'язку з цим фактором найчастіше відзначаються порушення статевих органів і систем і виникнення проблем, пов'язаних з сексом. Найчастіше ожиріння поширене саме у жінок, приносячи їм нещадно втрати, аж до відмови від занять сексом. Неправильне харчування і брак вітамінів роблять життя безрадісною, а секс - тягарем. І якщо в молодому віці у жінок відзначається гіперсексуальність, то вже потім, через деякий час, всі бажання ідуть на спад, що зумовлено, насамперед, нераціональним і неповноцінним харчуванням. Серед людей побутує думка, що спад грунтується на дорослішання, однак такі установки помилкові і не мають раціонального зерна. Звинувачуючи партнера, люди просто-напросто розчаровуються в сексуальному житті і навіть не підозрюють, що в корені проблема вирішується саме нормалізацією харчування.

Ще одним важливим фактором, що негативно впливає на здоровий секс, є постійні перевтоми і стреси. Сімейна гармонія ставиться під удар, якщо Ви працюєте сім днів на тиждень і двадцять чотири години на добу. В результаті постійних стресів і перевтоми чоловіки і жінки, в гонитві за міфічними станами і кар'єрами, забувають про найважливіше - сексуальне здоров'я. Згодом такий поспіх переростає просто в невміння розслабитися тоді, коли це потрібно. Ось чому молоді і красиві жінки і чоловіка в самому розквіті сил, не мають проблем з харчуванням і споживають щодня комплекси вітамінів, отримують в результаті стресів болячки і байдуже ставляться до плотських утіх.

Крім усього перерахованого вище, існують ще й проблеми, які так чи інакше пов'язані з сексом. Але такі хвороби не варто лікувати самостійно, за допомогою варто звертатися до фахівців, адже при дотриманні всіх рекомендацій можна не тільки позбутися від обридлої болячки, але й повернути собі інтерес до сексу, тим самим оздоровлюючи організм. Серед найпоширеніших статевих захворювань особливу нішу займають вагінізм, відсутність оргазму, придбане на різних стадіях статевого життя, а також больові відчуття під час статевого акту - діспаренія. Всі вони притаманні, в основному, жінкам, але піддаються лікуванню в 90% випадках.

Серед чоловіків найчастіше медики відзначають передчасне сім'явивергання, яке виліковується в 78-85% всіх випадків.

Варто пам'ятати, що при перших проявах хвороби варто негайно звертатися до лікаря, адже запущена і давня проблема не завжди може бути вилікувана.

Але все ж потрібно знати, що як би не було важливо сексуальне здоров'я, не менш потрібним показником зниження сексуальної активності є дисбаланс у відносинах сексуальних партнерів. Саме етична сторона життя, вірніше проблеми в ній є іншим важливим ворогом повноцінною і різноманітною сексуального життя. Культура взаємин у нашій країні, як, втім, і в ряді інших країн, була і залишається на низькому рівні, що значно підриває інтерес до сексу. Стандартна ситуація, яка трапляється практично в кожній сім'ї - коли чоловік вважає, що ЗАГС - і так подвиг, забуває згодом про свою дружину, не намагається допомагати їй і сподобається їй знову і знову, створює проблему, коли жінка байдужіє не тільки до свого чоловіка, але і до всіх чоловіків у цілому. Розчарована і збайдужілих, жінка з середнім темпераментом, не бачить радості в сексі, а пристрасна дружина кидається в обійми першого-ліпшого, щоб знайти гідну заміну своєму колись коханому чоловікові.

Те ж відбувається і з чоловіком, коли молода дружина постійно критикує всі дії і вчинки свого чоловіка, дорікаючи і принижуючи його всіма можливими і неможливими способами. З часом чоловік забуде, що ця істерична і вічно незадоволена жінка - його дружина, і все сексуальне бажання цією жінкою буде придушене. Саме тому молодому подружжю варто миритися з недоліками один одного і не сваритися через гроші, ревнощів і по дрібницях зі своєю другою половинкою.

Дуже шкода, що багато пар не бувають настільки далекоглядними і не зрят в корінь, а вважають, що їх сексуальна дисгармонія складається під впливом інших факторів. Так, жінки покладаються на чисто зовнішнє сприйняття, наївно вважаючи, що підтяжка шкіри або нове плаття за надзвичайною ціною, вирішить всіх їх проблеми в сексі. Іноді їм підіграють і чоловіки, підтверджуючи міф про те, що дружина, порівняно зі своєю моложавою подругою, виглядає з рук геть погано. Але за таким образливим висловлюванням сильних світу цього нічого не варто, крім образи і браку уваги. Саме тому жінкам, втім, як і чоловікам, варто ставитися один до одного з увагою і розумінням, вчасно розпізнаючи сигнал лиха і запобігаючи подібні проблеми.

Сексу потрібно вчитися.

Рідко коли стикаєшся з парою, у якої і життя, і секс йдуть рівно, без колотнеч і видимих ​​проблем. Все частіше трапляється так, що у кожного з нас на різних життєвих роздоріжжях з'являються проблеми, які отруюють нам життя. Однак не варто ставити хрест на своїй сексуального життя, адже всі ми різні, і в когось можуть бути як яскраві, незабутні моменти, так і періоди, коли життя і її темпи йдуть на спад. Сексу потрібно вчитися, як нової професії або улюбленому творчості, адже тільки той, хто прагне до досконалості, не знає горя і проблем. Саме удосконалюватися закликають відомі психологи і сексопатологи, адже в результаті активного пошуку всі претензії один до одного, все що здаються грандіозними проблеми відпадуть самі собою. Згадайте свої шкільні роки і знову загориться осягненням нового, нехай навіть це нове - сексуальну майстерність, адже щоб оволодіти мистецтвом сексу - недостатньо спробувати один або два рази. Тут треба віддати належне американцям, які вже давно справляються зі своїми сексуальними проблемами за допомогою спеціальних пізнавальних фільмів - "Добрими коханцями не народжуються, а стають". Такі відеоматеріали допомагають не тільки молодим парам, але і подружжю, які вже давно перебувають у шлюбі і мріють врятувати його. Але вдосконалювати своє сексуальне життя можна не тільки за допомогою фільмів чи інших навчальних матеріалів, головне - розвиватися й удосконалюватися, а яким способом - абсолютно неважливо.

Секс, Любовь
Оціни пораду →
Переглядів: 1668
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ