АвторизаціяРеклама

» » » Головна причина чоловічих зрад в першому шлюбі

Головна причина чоловічих зрад в першому шлюбі

Головна причина чоловічих зрад в першому шлюбі Що ж насправді є каталізатором, відправляючим чоловіків на пошуки коханки? Це з'ясували соціологи з Великобританії.

Проведене на замовлення сайту адюльтерів Victoria Milan соціологічне опитування серед 5000 чоловіків, що зважилися на подружні зради під час першого шлюбу, показав дивовижну закономірність.

У 82% випадків чоловіки відправлялися в обійми коханок незабаром після того, як ставали батьками.

Як вважають психологи, представники сильної статі шукали на стороні розради через сильний стрес, викликаний фінансовими проблемами, зміною звичного життя сім'ї, браком сексу, безсонними ночами і т.п.

30% зрадників заявили, що завели коханок тому, що їхні дружини після народження дітей позбулися колишньої пристрасності і перестали задовольняти їх в ліжку.

У 23% чоловіків похід до коханки став можливістю гарненько виспатися вночі.

18% чоловіків пішли на подружні зради, бо дружини переключили всю свою увагу на дітей.

15% зрадників назвали в якості основної причини фінансові проблеми.

У 14% чоловіків бажання піти наліво було викликане «іншими сімейними проблемами».

При цьому тільки 22% з усіх опитаних складалися у другому шлюбі, а це означає, що саме перший шлюб посилює бажання чоловіка завести коханку. Як зазначають психологи, другий шлюб, дійсно, буває більш міцним і здоровим, так як у обох мається пережитий негативний досвід колишніх відносин, і вони точно знають, що їм потрібно один від одного.

шлюб, зради, відносини, розлучення, чоловічі зради
Оціни пораду →
Переглядів: 1109
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ