АвторизаціяРеклама

» » » Вплив кольору біжутерії та прикрас на жіночий настрій

Вплив кольору біжутерії та прикрас на жіночий настрій

Психологи з'ясували , що дуже великий вплив на жіночий настрій може надати покупка всілякої біжутерії. Причому , якщо навіть кільця , сережки , намиста або підвіски не прикрашені дорогоцінним камінням , виглядають просто й непомітно , то вони все одно можуть підняти дамам настрій , розвеселити їх , позбавити від можливих негативних думок і переживань і так далі. Також важливу роль відіграює колір меблів у інтер'єрі квартири. Рекомендуємо вам обрати потрібну палітру кольору та купити ліжко Кривий Ріг

Вибір прикрас вводить жінку в стан , схожий з трансом . Приміряючи кільця , сережки браслети , жінка заспокоюється. У цей момент вона перестає думати про всі свої проблеми . У наші дні , коли всі максимально схильні до стресів і хвилювань , така процедура може стати дуже корисною. Причому , вона не займає багато часу , сил і коштів, а користі від неї може бути навіть більше , ніж від сну.

Дуже часто перед надзвичайно важливим зборами , зустріччю або побаченням , жінка може дістати всі наявні у неї прикраси і просто дивитися на них. Це дає їй сили і впевненість , вона усвідомлює наявність всіх цих прекрасних предметів у себе , тим самим заспокоюється і налаштовується на потрібну хвилю.

Але біжутерія може надавати не тільки психологічний терапевтичний ефект. Якщо у Вас є намисто з натуральних каменів , прикраси з дерева або шкіряні браслети, то Вам забезпечено безкоштовний сеанс ароматерапії , причому який проходитиме постійно. Наявність таких прикрас дуже корисно для нервової системи , вони заспокоюють дівчину. Для того щоб зняти біль допомагають черепашки , багато жінок вже давно помітили наявність такого цілющого ефекту.

На сьогоднішній день в моду починає входити кольоротерапія , існує думка , що при зоровому контакті з тим чи іншим чистим кольором , людина здатна отримати всі корисні якості , даного кольору властиві . Тут прикраси мають найбезпосередніший вплив . Для того щоб стати більш сильною , існує червоний колір , творча думка стимулюється за рахунок прикрас жовтого кольору , досягти умиротворення допоможе коричневий , а синій впливає на зниження апетиту. Якщо Вам дошкуляють різні страхи , то позбутися страхів може допомогти помаранчевий колір. Він подарує Вам спокій і вбереже від стресів. На сьогоднішній день існує вибір прикрас всіляких кольорів і Ви матимете можливість підібрати аксесуари в залежності від необхідних потреб . Варто один раз спробувати , і Ви відчуєте всю чарівну силу біжутерії.

стиль, краса, прикраси, біжутерія
Оціни пораду →
Переглядів: 2118
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ