АвторизаціяРеклама

» » » Правила купання на Водохреща

Правила купання на Водохреща

Правила купання на Водохреща Якщо ви наважилися скупатися в ополонці на Водохреща, вам необхідно знати декілька правил, щоб купання було на благо.

1. Ви повинні бути впевнені, що у вас немає медичних протипоказань

Якщо ви вже наважилися на те, щоб скупатися в ополонці, у вас не повинно бути ніяких гострих захворювань. Інакше купання в крижаній воді посилить хворобу.
По-перше, купатися в ополонці категорично заборонено тим, хто хворий різними інфекційними захворюваннями, такими як грип, бактеріологічними захворюваннями - запалення дихальних шляхів, цистит та інші хвороби простудного характеру. Не варто ризикувати людям з хворобами опорно-рухового апарату. Також не рекомендується купатися тим, хто страждає серцево - судинними захворюваннями, а також венеричними.

2. Виберіть відповідне місце для купання

Головне - це безпечне місце для водохресних купань. Зазвичай для цього є спеціально обладнані місця в кожному місті. Глибина купелі не повинна перевищувати 1 м 80 см. Ніколи не купайтеся в підозрілих водоймах!

3. Правильно зберіть екіпіровку

Вам знадобляться: купальник або плавки, махровий банний рушник, вовняні шкарпетки, в яких буде зручно йти по льоду, комплект сухого теплого одягу.
Можете захопити з собою термос з гарячим чаєм - щоб зігрітися після купання.

4. Перш ніж зайти у воду - розігрійтеся

Для цього підійдуть легкі фізичні вправи - робіть нахили, махайте руками, присідайте.
Головне - не перестарайтеся. Якщо ви будете розпалені до сьомого поту, то занурившись різко в крижану воду, можете застудитися.

5. Купайтеся без фанатизму

Найчастіше, занурившись у воду, людина відчуває різкий прилив енергії, ейфорію, і затримується в ополонці досить довго. Це помилка, яка може привести до серйозних наслідків. Достатньо лише 3 рази зануритися - за церковною традицією.

6. Ніякого алкоголю до купання

Пам'ятайте, що «прийняти на груди» - це не кращий спосіб уберегтися від переохолодження. Це погана ідея.

7. Зігрійтеся

Як тільки вилізли з крижаної води, гарненько розітріть рушником. Далі потрібно надіти сухі шкарпетки і взутися. Зніміть мокрий купальник, надіньте суху білизну і теплий одяг. Ось тепер можна випити гарячого чаю.

купання в ополонці, купиння на водохреща, Правила купання на Водохреща, водохреща
Оціни пораду →
Переглядів: 3299
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ