АвторизаціяРеклама

» » » Чому вранці з'являється неприємний запах з рота?

Чому вранці з'являється неприємний запах з рота?

Ви ретельно чистили зуби, полоскали рот, використовували зубочистку і зубну нитку, а вранці все одно в роті з'являється неприємний запах? 

Причина не в поганому догляді за зубами, а в бактеріях, які воліють вологе, теплу середу нашого рота. Розмножуються мікроби, які виробляють смердючі з'єднання, є головними винуватцями поганого запаху, з яким, на жаль, нічого не можна вдіяти.

Найкраще - це при пробудженні відразу почистити зуби. Зубна паста і ополіскувач, які містять такі інгредієнти як ксиліт, триклозан і ефірні масла, створюють несприятливе середовище для бактерій. Але вплив цих інгредієнтів недовговічне. Через якийсь час усі ці речовини змиваються, і бактерії знову починають розмножуватися.

Чому ж ситуація погіршується ночами? Вся справа в тому, що вночі значно знижується вироблення слини, і та рідина, яка змиває ці бактерії, присутня в дуже малій кількості. В результаті, протягом багатьох годин "пахуча" концентрація зростає і створює неприємний запах.

При цьому мова йде не про кілька дурно тхне з'єднаннях, а про безліч типів, які колонізують різні області рота. Учені підрахували, що в нашому роті більше бактерій, ніж людей на Землі. Розкладання мікробів призводить до неприємного запаху з рота.

Деякі амінокислоти, якими харчуються бактерії, містять сірку, яка сприяє дурному запаху. Крім того, компонентами смердючого дихання є: кадаверин (запах трупа), сірководень (запах тухлих яєць), ізовалеріанової кислота (запах пітних ступень), метилмеркаптан (запах екскрементів), путресцин (запах гниючого м'яса) і триметиламін (запах розкладається риби). Можна сказати, що у нас у роті збираються найгірші запахи, які можна собі уявити.

Іншими словами. всю ніч у нас в ротовій порожнині створюється величезний букет огидних ароматів, що пояснює, чому ранкові поцілунки трохи втрачають свій романтичний наліт.

здоровье, неприємний запах
Оціни пораду →
Переглядів: 1899
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ