АвторизаціяРеклама

» » » В Україні відкрився перший віртуальний університет

В Україні відкрився перший віртуальний університет

У Львові відкривається перший англомовний віртуальний учбовий заклад. Про це повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

Університет існуватиме на базі англомовних курсів кращих зарубіжних університетів, які називаються edX.

"Для того, щоб займатися в ЛПУ, треба тільки бажання, комп'ютер і інтернет.
Треба зареєструватися на сайті створивши свій профіль і вибрати напрям курсів, слухачем яких хоче бути студент. Одночасно займатися, може необмежена кількість учасників, оскільки усе зайняття проводиться через Інтернет і це не вимагає прив'язки до якогось приміщення або кількості учителів.
Участь в курсах безкоштовна. У випадку успішного проходження курсу, учень отримує офіційний сертифікат від університету, курс якого закінчив з підписами усіх викладачів цього курсу, який надалі зможе додавати у своє резюме" - говориться в повідомленні.

Зараз в учбовому закладі створені 4 факультети: фізико-математичний,
гуманітарний, хіміко-біологічний, економічний.

Наскільки ефективною виявиться нова система освіти і її впровадження в Україні, покаже час.

На сьогоднішній день освіта в Україні являється справою відомства, вона відокремлена від тенденцій на світових ринках праці та проблем конкурентного суспільства. Це ізольоване становище нинішньої освіти було успадковано ще від Радянського Союзу, коли всі галузі, як цехи єдиної фабрики, існували в умовах закритого політичного устрою. А якість освіти розглядалася під кутом відповідності навчальних програм ідеологічним принципам комуністичної партії. В першу чергу критерії оцінки професійних характеристик людського ресурсу визначались інтересами військово-промислового комплексу.

Перший, Україні, відкрився, університет, віртуальний університет
Оціни пораду →
Переглядів: 1256
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ