АвторизаціяРеклама

» » » Тато в декреті: корисні поради та цікаві факти

Тато в декреті: корисні поради та цікаві факти

Чоловічий декрет сьогодні - явище далеко не нове для нашої країни. Все більше і більше тат зараз ідуть у відпустку для догляду за дитиною.

Деякі вважають чоловіків у декреті просто-таки протиприродним, але тим не менше табір прихильників даного явища поступово збільшується. Ми пропонуємо тобі прочитати кілька дивовижних фактів про чоловічий декрет, які допоможуть тобі подивитися на цю ситуацію по-іншому. А також дамо кілька порад сім'ї, в якій тато вирішив піти в декрет.

Поради татові в декреті

Цінуй дану тобі можливість бути з дитиною цілий день, адже батько, який проводить на роботі більшу частину свого часу, може тобі тільки позаздрити.

До речі, якщо у вас дипломна робота, то доречніше було б замовити качественная дипломная работа , ніж робити її самому в присутності маленьких дітей.

Відчуй значимість наданої тобі місії - виховати дитину, так як успіх - це не завжди бізнес, але завжди добре виховання чада.

Вчися у дитини радіти, бути щирим і ласкавим - ці якості так цінують жінки. Може бути, декретна відпустка допоможе тобі стати найкращим чоловіком.

Не варто забувати і про дружину, цілодобово доглядаючи за малюком - роби їй компліменти, цінуй все, що вона для вас робить.

Цікаві факти про чоловічий декрет

1. Чоловіки йдуть у декрет найчастіше унаслідок низького заробітку, коли зарплата дружини вище.

2. Психологи стверджують, що татове виховання дуже корисно для дитини, так як воно є більш рівним. Чоловіки відрізняються психо-емоційною стабільністю, не страждають від різких перепадів настрою і післяпологової депресії. Діти, вихованням яких займався батько, стають раціональніше і логічніше однолітків, вихованих в основному матір'ю.

3. Кількість чоловіків, що перебувають у декреті, у Фінляндії досягає 66%.

4. Діти, яких виростив тато-декретник, можуть похвалитися своєю дисциплінованістю.

5. Чоловіки не хочуть йти в декрет в основному з громадської думки, хоча самі не проти доглядати за дитиною замість роботи.

ТАТО, факти, цікаві, поради, декреті, Корисні
Оціни пораду →
Переглядів: 2390
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
1
1 Спам
Про незвичну роль тата "у декреті" можна детальніше прочитати у №7 психологічного журналу "Експеримент".
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ