АвторизаціяРеклама

» » » Подарунки для новонароджених. Поради та рекомендації

Подарунки для новонароджених. Поради та рекомендації

Народження малюка - одне з найсвітліших, радісних і очікуваних подій в житті кожної родини. Тому немає нічого дивного, що цю радість разом з новоспеченими батьками хочуть розділити родичі і близькі друзі, які із задоволенням висловлюють свої почуття за допомогою подарунків для новонародженого.

Який же вибрати подарунок для новонародженої дитини?

Ось декілька порад і рекомендацій:

Корисні подарунки для дитини

Список найпопулярніших подарунків з нагоди народження дитини очолюють такі практичні речі, як одяг, пляшечки, соски, підгузки та набори для новонароджених. І в цьому немає нічого поганого, але існує велика ймовірність того, що подарунки виявляться однотипними і виявляться не так корисні, як би хотілося (адже 10 наборів для новонароджених явно стануть перебором). Тому більш доцільним буде попереднє узгодження (хоча б з найближчими родичами) переліку подарунків. Добре б дізнатися і у самих батьків, що їм найбільше необхідно на даний момент, так як індивідуальний підхід при виборі подарунків більш кращий.

100 гривнів добре, а 1000 - краще
Якщо є бажання подарувати більш дорогий подарунок (наприклад, суперсучасну коляску, хорошу ліжечко, відеоняню або вельми актуальний сьогодні слінг), на який грошей, на жаль, не вистачає, то можна купити його в складчину, об'єднавши зусилля і фінансові можливості кількох людей.

Творчі подарунки, або подарунки для новонароджених своїми руками
Якщо є час і навички, можна що-небудь змайструвати (зшити, зв'язати) для малюка своїми руками. Такий подарунок буде нести позитивну енергетику і буде додатковим доказом того, що цей малюк також дуже багато значить для вас.
Якщо власної фантазії не вистачає, можна запозичити креативні ідеї з інтернету. У мережі є безліч ресурсів, на яких можна знайти докладну покрокову інструкцію по створенню творчих подарунків. Це можуть бути і барвисті мобілі, які вішаються над ліжечком малюка, і скриньки з ручним різьбленням для зберігання якихось пам'ятних речей, пов'язаних з улюбленим чадом (бірка з пологового будинку, перший локон, перша пустушка і так далі).

Такий оригінальний подарунок новонародженому буде зберігатися дуже довго, а потім, потрапляючи в поле зору, він завжди буде викликати тільки позитивні емоції.

Подарунки батькам новонародженого
Найчастіше всі подарунки, які приносять у дім новонародженого, призначені саме йому. Але молоді батьки, без сумніву, теж будуть дуже раді, якщо і їм дістанеться трішечки уваги. Молода мама, якій в останні дні довелося стільки пережити, отримає справжнє задоволення від подарунка, зробленого особисто їй. Це може бути щось з косметики (якщо даруваьник знає її вподобання і смаки) або ж оплачений похід в салон краси, в якому мама згадає, що, незважаючи на всі безсонні ночі і травлення, вона все так само залишається привабливою жінкою. Тому такий подарунок мамі новонародженого, яка не забуває стежити за собою, доведеться як не можна до речі.

Можна також подарувати батькам малюка тур вихідного дня, але тільки в ті будинки відпочинку або пансіонати, де є спеціально облаштовані кімнати для сімей з немовлятами. А якщо ще на цей час найняти цілодобову няню для допомоги по догляду за дитиною, то такий презент і зовсім можна буде назвати царським.

Не бійтеся дати волю своїй уяві, вибираючи подарунок для новонародженого або його батьків. Головне пам'ятайте - він повинен даруватися від чистого серця і без жалю.

А який подарунок новонародженій дівчинці або хлопчикові подарували б ви?

До речі, ми не рекомендуємо дарувати дитині компютер чи ноутбук, адже згодом, весь вільний час дитина буде грати онлайн в різні ігри.

рекомендації, подарунки, поради, подарунки для новонароджених
Оціни пораду →
Переглядів: 3877
Рейтинг: 5.0/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ