АвторизаціяРеклама

» » » Декілька порад молодим батькам для вибору дитячої коляски

Декілька порад молодим батькам для вибору дитячої коляски

До підбору дитячої коляски необхідно підходити з усією відповідальністю, адже саме від правильності зробленого вами вибору багато в чому залежить майбутнє здоров'я малюка. Отже, як вибрати і купити дитячі коляски.

Безпека дитячої коляски
Це, мабуть, та характеристика, якою батьки малюка не готові пожертвувати ні за що, але щоб зрозуміти що ж небезпечно, а що ні треба знати, наступне:

- Колеса в дитячій колясці повинні бути тільки на гумових колесах і обов'язково мати амортизатори, причому краще щоб це були не звичайні пружини, а ресори. Це зробить підвіску коляски більш м'якою і комфортною для малюка. Крім амортизаторів важливо звернути увагу на розмір коліс - не менше ніж 20 сантиметрів в діаметрі - це зробить подорож комфортною, а ями і вибоїни непомітними для дитини. Крім того, відсутність тряски позитивно позначиться на дитячому хребті. Дуже якісними та популярними являються дитячі коляски chicco.

- Корпус дитячої коляски повинен бути легким, але разом з тим дуже міцним. Не забувайте, в цій колясці найдорожча для Вас людина - ваш малюк. Саме тому все має бути міцним, легким і що важливо - дуже екологічним.

- Гальма. Це важливий момент не варто його ігнорувати. Слідкуйте за тим, щоб гальма розташовувалися якомога ближче до коліс - це дозволить Вам завжди загальмувати в потрібний момент. При цьому відбудеться це дуже швидко, практично миттєво.

- Світловідбивачі. Іноді Ви виходите на прогулянку увечері. Для того, щоб було добре видно для транспорту - на хорошій колясці обов'язково повинні бути світловідбивачі - спеціальні смужки на чохлі коляски, які світяться в темряві.

- Ремені безпеки. Це ті запобіжні заходи, на які багато хто дивиться, м'яко кажучи, крізь пальці, а тим часом це рівносильно використанню ременя в автомобілі. Пристібайте своє чадо в колясці - це убезпечить вас від неприємностей у найбільш непередбачувані моменти Вашої прогулянки.

Що стосується безпеки дитячих колясок, то це мабуть найважливіші моменти на які слід звертати увагу. Про такі речі як якість і безпеку тканин з яких виготовлена ​​сама коляска говорити, нам здається, навіть непристойно, це всі знають і самі.

Гігієна
Це ще один показник, який неможливо обійти стороною. Від цієї характеристики залежить здоров'я дитини, її сон і апетит. Якщо говорити про гігієну, то звертайте увагу на чохол коляски. Якою би відмінною не була тканина, з якої зроблена коляска, чохол в ній обов'язково повинен зніматися і регулярно пратися. Дитина не може дихати пилом, яким забивається з часом вся тканина чохла.

Дитячі коляски також потребують і вентиляції.
Природно, що Ви виходите на вулицю з дитиною не для того, щоб подихати повітрям самій, а в основному, щоб ним подихав Ваш малюк. Саме тому треба розуміти, що в чохлі будь-якої коляски повинні бути якісні вентиляційні отвори, так йому дихатиметься набагато легше і простіше. У якісних колясках вентиляцією забезпечено навіть підставку люльки, так що спинка у дитини не буде потіти. Що стосується чохла, то в ньому зазвичай 1-2 або 3 вентиляційних отворів в козирку. Деякі з них постійні, інші можна відкривати за бажанням.

Автор: Геннадій Булка

поради батькам, коляска, дитина, батьки, дитяча коляска
Оціни пораду →
Переглядів: 1528
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ