АвторизаціяРеклама

Семья и Дети

» » Семья и Дети

Как узнать кого родишь, мальчика или девочку?

Определи пол будущего ребенка по народным приметам! Современная медицина позволяет определить пол будущего ребенка практически со стопроцентной вероятностью.

Різдвяні колядки та щедрівки

Щоб свята вдалися на славу, ми підготували для вас декілька колядок!

Щедрівки для дітей

Пропонуємо не забувати про традиції щедрувати. І навіть якщо ви не збираєтеся ходити до незнайомих людей, все ж таки вивчіть з дитиною одну-дві пісні.

Кращі дитячі віршики на Різдво

Проведіть час з малюком на свята корисно і весело - вчіть красиві віршики про Різдво.

Сімейні вихідні : криті ковзанки в Києві (розклад та ціни)

Льодові катки ідеально підходять для сімейного дозвілля. Враховуючи те, що зими нам синоптики поки не обіцяють, краще вибирати критий каток. Їх у столиці, на жаль, залишилося не багато. Але всі вони знаходяться в розважальних центрах, де крім ковзанок є безліч розваг.

Вибираємо гуртки та секції для дітей

Перш ніж приступити до вибору гуртка або секції, дорогі батьки, давайте ви забудете про те, що хтось із вас не доходив на малювання, а для когось «сольфеджіо» і «дитинство» - слова синоніми. Вибираючи гуртки чи секції для своїх дітей, а не для себе, потрібно думати про їхні побажання, таланти та захопленнях.

Дитячий світ: шкільна форма

З історії видно, що перша шкільна форма з'явилася в 1834 році. Однак, тоді така форма одягу була обов'язкова тільки для хлопчиків, дівчаток такі зміни в одязі торкнулися лише в 1896 році.

Тато в декреті: корисні поради та цікаві факти

Чоловічий декрет сьогодні - явище далеко не нове для нашої країни. Все більше і більше тат зараз ідуть у відпустку для догляду за дитиною.

Сімейний відочинок - проводимо час весело та корисно

Сімейне дозвілля вимагає певної фантазії і організації, щоб, по-перше, і дорослим, і дітям було в рівній мірі цікаво і, по-друге, щоб час, проведений разом, всім пішов на користь. У цій статті спробуємо розповісти вам, як провести час з дітьми, і поділимося ідеями, які дозволять організувати і урізноманітнити ваш сімейний відпочинок.

Корисні поради для правильного вибору дитячого взуття

Багато батьків упевнені , що дитяче взуття слід підбирати особливо ретельно. І не даремно , адже дитяча ніжка, що тільки розвивається, може бути легко деформована , якщо взути її в незручні черевички , а це загрожує багатьма негативними наслідками у майбутньому ( плоскостопість , сколіоз)

Психологія відносин всередині родини

Чудово, коли дитина приносить додому тільки хороші оцінки, слухається, та й коханий чоловік завжди радує увагою та подарунками. Але що ж робити у випадку, коли атмосфера в родині не зовсім ідеальна?

Ток-шоу: одна із форм виховання дітей

Ток-шоу є однією з найбільш цікавих форм організації виховного процесу. Ця дискусійна форма приваблива для підлітків тим, що можна посперечатися з однокласниками і вчителем, все поставити під сумнів, наводячи свої аргументи та відстояти власну точку зору.

Декілька порад молодим батькам для вибору дитячої коляски

До підбору дитячої коляски необхідно підходити з усією відповідальністю, адже саме від правильності зробленого вами вибору багато в чому залежить майбутнє здоров'я малюка. Отже, як вибрати і купити дитячі коляски.

Переселяємось до Києва: як купити квартиру на Печерську

Печерськ - це район Києва , протяжністю майже в 30 кілометрів , уздовж правого берега Дніпра. Історичні джерела свідчать про те , що саме з цього району почалося зародження Києва . Спочатку на тому місці , де зараз знаходиться Печерськ , був лише Печерський монастир , а з часом почалася забудова прилеглої території. Ймовірно з цієї причини Печерськ знаходиться практично в самій середині Києва

Сімейні вихідні: дитячі басейни Києва

Якщо лижі нам не світять, можна піти в басейн. Разовий абонемент можна придбати далеко не у всіх басейнах, так що краще уточнити заздалегідь.

1 2 3 »