АвторизаціяРеклама

» » » Діаманти: сяюча мрія кожної жінки

Діаманти: сяюча мрія кожної жінки

Завдяки новому захопленню мешканок Саудівської Аравії , країна вийшла на четверте місце в світі за обсягом алмазного ринку . Нове захоплення - це , як ви , ймовірно , здогадалися , купувати діаманти замість золота. Така різка зміна смаків пов'язана з тим , що останнім часом ціни на благородний метал зросли і практично зрівнялися з цінами на дорогоцінні камені.

Тепер модно підносити дівчатам в якості весільного подарунка не кілограм золота , а пару- трійку огранених алмазів. Ну , це образне вираження , ви розумієте , можна і більше . Дівчата вважають їх більш красивими і , до того ж , більш цінними - вкладати в них гроші , як з'ясовується , куди надійніше.

Як повідомляють арабські ЗМІ , за десять місяців цього року пані витратили на прикраси з діамантів більше семи мільярдів саудівських реалів ( близько $ 26 мільярдів). Минулого року цифра ця становила майже на 20 % менші показники. У порівнянні з 2006 р., число ввезених у країну каменів зросла також приблизно на одну п'яту. Помітно збільшився і штат ювелірних компаній - попит , як-ніяк.

Але це, загалом - то , ще тільки початок. Справжній діамантовий бум очікується в кінці грудня , напередодні одного з головних мусульманських свят - свята розговіння Ід аль -Фітр .

Ніхто не здивується , якщо ще через декілька років Саудівська Аравія стане провідним споживачем алмазів , потіснивши визнаних лідерів. Адже якщо врахувати , що зараз більше півтора мільйонів саудівських жінок старше тридцяти раніше самотні , плюс кожен день 33 пари подають на розлучення , та плюс ще деяких дівчат НЕ опікуни відпускають заміж , чекаючи пристойного нареченого - то при колишніх темпах зростання населення і зростання цін на золото країна цілком може стати найбільшим торговим посередником у алмазної галузі , серйозно.

До недавнього часу 90 % імпорту алмазів припадало на Бельгію , Ізраїль , Індію і Великобританію , а також деякі інші країни , де укладалися оптові угоди і переробка сирого матеріалу в діаманти. Проте зараз спостерігається поступова зміна регіональних схем продажу алмазів гранувальні фірмам. Це відбувається через те , що за останні роки зменшилися частки Ізраїлю , Бельгії та Росії на ринку , а частки східних країни , навпаки , збільшилися.

Широкий та цікавий вибір прикрас із діамантів можете знайти на сайті http://goldendiamonds.com.ua/ і обрати один із найкращих подарунків у вашому житті !

прикраси, діаманти, кільце з діамантами, мрія жінки
Оціни пораду →
Переглядів: 5317
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ