АвторизаціяРеклама

Женский мир

» Женский мир

Відпочинок в курортному селищі Вардані

Вардані - великий курорт для недорогого сімейного відпочинку в Лазаревському районі міста Сочі. До центру Сочі близько 30-ти км по автомобільній дорозі, до Лазаревського - близько 45-ти км. Селище вдало розташувалося в пологій гірській долині річки Буу.

Французская Республика

Франция - второе (после Украины) по площади государство Европы и одно из самых индустриально развитых в мире, на протяжении столетий играет важную роль и в мировой экономике, и в международных отношения.

Сімейні вихідні : криті ковзанки в Києві (розклад та ціни)

Льодові катки ідеально підходять для сімейного дозвілля. Враховуючи те, що зими нам синоптики поки не обіцяють, краще вибирати критий каток. Їх у столиці, на жаль, залишилося не багато. Але всі вони знаходяться в розважальних центрах, де крім ковзанок є безліч розваг.

12:23, 29.07.08 · Женский мир · Он и Она

Как покорить мужчину


Свершилось! Увидев его на вечеринке друзей, ты поняла: жизнь без него невозможна! Ты мечтала о нём с детства. Это именно Он был твоим принцем на белом коне, твоим долгожданным Греем, которого ты ждала на берегу, твоим Ромео.

Вибираємо гуртки та секції для дітей

Перш ніж приступити до вибору гуртка або секції, дорогі батьки, давайте ви забудете про те, що хтось із вас не доходив на малювання, а для когось «сольфеджіо» і «дитинство» - слова синоніми. Вибираючи гуртки чи секції для своїх дітей, а не для себе, потрібно думати про їхні побажання, таланти та захопленнях.

Дитячий світ: шкільна форма

З історії видно, що перша шкільна форма з'явилася в 1834 році. Однак, тоді така форма одягу була обов'язкова тільки для хлопчиків, дівчаток такі зміни в одязі торкнулися лише в 1896 році.

Звільнення від залежності

Розглянемо групу наркотиків - препарати конопель. До них відносяться: марихуана, план, гашиш. Сп'яніння такими наркотиками можна визначити за почервонінням очей, розслабленістю, млявостю.

10 способів швидко вивчити іноземні слова

Ви вже знайомі з правилами читання і вимовами іноземної мовою. Ви в змозі без помилок прочитати будь-які тексти вголос, але поки не розумієте їхнього змісту. Ви розумієте структуру мови та основні правила граматики. Але все одно, без знання слів пропозицію не скласти. Які ж існують методи запам'ятовування нових слів? Як вивчити їх швидко і ефективно?

Тато в декреті: корисні поради та цікаві факти

Чоловічий декрет сьогодні - явище далеко не нове для нашої країни. Все більше і більше тат зараз ідуть у відпустку для догляду за дитиною.

Сімейний відочинок - проводимо час весело та корисно

Сімейне дозвілля вимагає певної фантазії і організації, щоб, по-перше, і дорослим, і дітям було в рівній мірі цікаво і, по-друге, щоб час, проведений разом, всім пішов на користь. У цій статті спробуємо розповісти вам, як провести час з дітьми, і поділимося ідеями, які дозволять організувати і урізноманітнити ваш сімейний відпочинок.

Грязелікування - процедура, що укріплює здоров'я

У надрах Землі міститься безліч мінералів, які корисні для здоров'я людини. Цілющі якості цих натуральних і безпечних речовин застосовуються ще з давнини.

Подорожуй без валіз

Подорож без валіз може стати справжнім викликом для жінки, хоча це абсолютно логічно і практично.

Корисні поради для правильного вибору дитячого взуття

Багато батьків упевнені , що дитяче взуття слід підбирати особливо ретельно. І не даремно , адже дитяча ніжка, що тільки розвивається, може бути легко деформована , якщо взути її в незручні черевички , а це загрожує багатьма негативними наслідками у майбутньому ( плоскостопість , сколіоз)

Топ-8 рецептів масок для росту вій в домашніх умовах

Очі, як усім відомо - це дзеркало душі. Відповідно вії - це оправа дзеркала. Краса цієї оправи є одним з головних показників, що впливають на загальний вигляд відбивача. Також і вії. Чорні, довгі і густі вії прикрашають не тільки очі людини, а й впливають на зовнішню привабливість особи в цілому.

Психологія відносин всередині родини

Чудово, коли дитина приносить додому тільки хороші оцінки, слухається, та й коханий чоловік завжди радує увагою та подарунками. Але що ж робити у випадку, коли атмосфера в родині не зовсім ідеальна?

« 1 2 3 4 ... 7 8 »