АвторизаціяРеклама

Шоппинг

» » Шоппинг

07:29, 23.02.14 · Женский мир · Шоппинг

Вибір взуття для дитини: поради батькам

Дитяче взуття - це один з найважливіших елементів гардеробу кожної дитини. Купити дитяче взуття сьогодні досить просто, проте самим основним в цьому процесі є вибір.

21:27, 02.02.14 · Женский мир · Шоппинг

5 головних помилок при виборі бюстгальтеру

Головні помилки при виборі бюстгальтеру

08:20, 24.01.14 · Женский мир · Шоппинг

Як визначити справжній кристал Swarovski

Компанія Swarovski ® створює свої кристали з певного з'єднання , яке імітатори не можуть відтворити . Дане з'єднання дає готовій намистині непередаване сяйво. Делікатна палітра кольорів - це ще одна якість , що відрізняє справжні кристали від підробок.

8 березня - міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день своєю появою зобов'язаний ініціативі Клари Цеткін, яка в серпні 1910 запропонувала святкувати восьме березня як міжнародний день, в який представниці прекрасної статі будуть проводити марші та публічно захищати свої права. Цей факт представники старшого покоління пам'ятають зі шкільної лави. Однак чому саме ця дата?

01:24, 05.01.14 · Женский мир · Шоппинг

Оригінальність подарунка - додає йому цінності

Як часто ми зустрічаємося з ситуацією , коли вибір подарунка для , здавалося б , добре знайомої людини заводить у глухий кут. Тут або запити занадто великі , або ваш друг цілком щасливий і за великим рахунком ні в чому не має потреби. Купувати пару звичайних шкарпеток , чергову дешеву чашку або щось в цьому роді давно не модно , та й порядком всім набридло .

15:59, 04.01.14 · Женский мир · Шоппинг

На що звертати увагу при виборі електронної книги

Чи варто купувати e-book замість або на додаток до планшета

02:49, 02.01.14 · Женский мир · Шоппинг

Що прийнято дарувати на Різдво

Різдво Христове зовсім скоро постукає в наші будинки. Прийшов час подумати, чим здивувати своїх рідних і близьких у це світле свято.

04:43, 31.12.13 · Женский мир · Шоппинг

Діаманти: сяюча мрія кожної жінки

Завдяки новому захопленню мешканок Саудівської Аравії , країна вийшла на четверте місце в світі за обсягом алмазного ринку . Нове захоплення - це , як ви , ймовірно , здогадалися , купувати діаманти замість золота. Така різка зміна смаків пов'язана з тим , що останнім часом ціни на благородний метал зросли і практично зрівнялися з цінами на дорогоцінні камені.

19:05, 15.11.12 · Женский мир · Шоппинг

Товари, які подорожчають після Нового року

З перших днів 2013 ціни не менш ніж на сто товарів зростуть на кілька гривень. Зміна ціни залежатиме від розміру ввізного мита на той чи інший імпортний товар.

23:33, 08.01.10 · Женский мир · Шоппинг

В Борисполі відкрився перший магазин кохання!!!

Для жителів міста Бориспіль та істинних цінителів справжнього кохання з’явилась чудова новина – у нашому місті відкрився перший магазин - сексшоп під назвою «Ерос».