АвторизаціяРеклама

» » » Як самостійно замінити шпалери

Як самостійно замінити шпалери

Якщо у вас в кімнаті застарілі шпалери які вам вже набридли, то ви можете у будь-який вільний час власноруч змінити їх на нові або ж веселі, разом з Borispol.org.ua.

Як всі ми знаємо, саме завдяки будь-яким шпалерам формується подальша доля вашої улюбленої кімнати. В залежності від кольору та зовнішнього вигляду ваших шпалер та підібраного під них інтерєру, складатиметься ваш настрій і загальне враження про вас.

Хочемо зауважити, що ті, хто мають будинок або дачу, замислюються про обігрів приміщення. Ринок продажів володіє великою кількістю такої продукції, але не всі можуть дозволити собі придбати те, що хочуть. Тим більше дорогу річ в невелике приміщення і не всі хочуть купувати. Хоча можна питання з опаленням і вирішити, встановити звичайну грубу піч.

Груба піч - це невелика піч, яка обігріє приміщення і дасть можливість приготувати їжу. Тим більше, що кладка печейробиться із цегли, а матеріали можна вільно придбати і вибрати на будь-який смак.

Варто пам'ятати що, шпалери які підібрані неправильно (по кольору чи структурі), можуть зіпсувати будь який інтер'єр і дуже зіпсують вам настрій. Отже, при виборі шпалер потрібно візуально уявити загальну картинку вашої кімнати.

ПІДГОТОВКА СТІН

Газети на стіни клеїти не потрібно, як це робили наші батьки, їх приклеюють або до «голої» стіни, або до основи, що залишилася від старих шпалер. Ще один варіант - купити спеціальний папір для обклеювання стін і клеїти шпалери на нього. Стіну, особливо фарбовану або зі слідами старих шпалер, потрібно підготувати до нового обклеювання. Ваше завдання - зробити стіну чистою, рівною і злегка шорсткою, щоб шпалери не відвалилися від неї й утворили гладке покриття. Якщо фарба відшаровуєтьсявід стіни, її потрібно видалити. Якщо є тріщини, їх треба зашпаклювати. Для вирівнювання поверхні стіни застосовують штукатурку.

ПІДГОТОВКА РУЛОНІВ
Отже, ви зняли старі шпалери і підготували стіну до обклеювання. Тепер потрібно взяти в руки рулони, куплені в магазині. Напевно ви вже вимірювали висоту стін, коли намагалися розрахувати потрібну кількість рулонів. Довжина шпалер зазвичай становить 10 метрів, так що кожен рулон вам потрібно розрізати приблизно на три частини (стандартна висота стель - 2,7 метри). Якщо необхідне стикування малюнку, потрібно передбачити невеликий запас по довжині. Потім обрізки можна буде використовувати для обклеювання простінків, ділянок над дверима, підц вікнами і т.д.

НАНЕСЕННЯ КЛЕЮ
Якщо ви вирішили обклеїти свої стіни шпалерами з паперовою основою, клей потрібно наносити на них. Найзручніше це робити на довгому столі, але можна і на підлозі. Смуги з шаром клею складають навпіл, не перегинаючи (щоб не утворилася складка). Протягом 10 хвилин потрібно зачекати, щоб вони вбрали у себе клей. Якщо ви клеїте на стіну, яка колись була пофарбована, можна для гарантії нанести тонкий шар клею також і на стіну.
Шпалери на флізеліновій основі клеїти набагато простіше, оскільки клей потрібно наносити лише на стіну.

КЛЕЇМО ШПАЛЕРИ НА СТІНУ
Клеїти шпалери краще удвох, бо коли смуги відрізані і на них нанесений клей, хтось один встає на драбину, а інший подає йому підготовлені шматки шпалери. Прикладати їх потрібно саме від стелі, щоб потім поступово вирівнювати стики між смугами зверху вниз. А взагалі, правильно клеїти шпалери краще від вікон, поступово просуваючись до дверей по кожній стороні. Так стики між сусідніми смугами будуть менш помітними. Товсті шпалери (тиснені паперові, будь-які вінілові, текстильні та інші) клеять встик, а тонкі паперові - одношарові і гладкі двошарові - внахлест. Край в рулоні обрізати не треба.

НЮАНСИ
Дуже важливо точно розрахувати не тількикількість рулонів, але і число
пачок клею.

При розведенні клею водою дотримуйтесь інструкції на упаковці. Інакше клей вийде або дуже густим (і
тоді його не вистачить), або надмірно рідким - в цьому випадку шпалери будуть погано триматися на стіні, а можливо, і зовсім відваляться.

Кожух розетки. Одна зі складностей при монтажі шпалер - це розетки і вимикачі
на стінах. «Обійти» їх не вдасться.
у
На самому початку процесу необхідно відключити електрику, відгвинтити кожухи. Коли ж справа дійде до місця, де знаходиться розетка або вимикач, треба закріпити смугу шпалер у верхній частині стіни і зробити в потрібній точці розріз навхрест. Пізніше ви зможете вирізати отвір певної форми і прикрутити на місце знятий кожух.

своїми руками, шпалери, інтер'єр, замінити, самостійно
Оціни пораду →
Переглядів: 2566
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ