АвторизаціяРеклама

» » » Як оформити фасад будинку до Нового року та Різдва

Як оформити фасад будинку до Нового року та Різдва

Будь-яке свято починається з очікування. Новий рік це мабуть найочікуваніше і чарівне свято, як для дітей, так і для дорослих. Весь грудень ми думаємо, як подарувати свято собі та своїм близьким. Для створення святкового новорічного настрою необхідно подбати про декорації. Невід'ємним атрибутом Нового року та Різдва є новорічні прикраси. Традиційно на Новий рік ми звикли прикрашати ялинку та кімнати. Але останнім часом стало актуальним прикрашати будинок не тільки всередині, але і з зовні. Адже свято хочеться відчувати не тільки коли ви сидите у своїй вітальні за столом, але і коли ви під'їжджаєте до свого будинку. Прикрасивши свій фасад будинку новорічною ілюмінацією зовні, ви перетворите своє житло у чарівну казку на радість дітям і на заздрість сусідам. А якщо на дах вашого будинку помістити наприклад декоративного оленя, то дід мороз обов'язково захоче заглянути до вас в гості що б обговорити майбутнє цієї тварини в якості їздового оленя в своїй упряжці.

Більше світла!
Коли сонце опускається за горизонт, а землю огортає імла холодної зимової ночі, світло від новорічних прикрас розсікає темряву і дарує нам тепле свято. Гра різнокольорових вогників і відблисків світла на снігу зливаються разом в містичну феєрію. Складається враження, ніби чарівні феї огорнули ваш будинок зоряною ковдрою. Різнокольорові вогники не тільки розсіють імлу, але привнесуть фарби в чорно-білу палітру зимового пейзажу. І як тут не сказати: "Свято до нас прийшли!"

Світлодіодна ілюмінація
На сьогоднішній день на ринку новорічних прикрас можна знайти масу пропозицій. Очі розбігаються від вибору: старі добрі лампочки, світлодіоди, неони. Ми радимо зупинити свій погляд на світлодіодних продукціях: світлодіодні шнури, дюралайт, світлодіодний дощ, гнучкі стрічки, гірлянди для дерев, і багато іншого. Переваги очевидні: ефектний зовнішній вигляд, низьке електроспоживання, довговічність, висока механічна міцність, пожежобезпечність, невисока ціна. Все вищесказане дозволяє зробити висновок, що світлодіодне підсвічування - це кращий варіант для новорічного прикраси фасаду вашого будинку.

Новорічне оформлення фасаду будинку
Нарядити ялинку, прикрасити інтер'єр до нового року - прекрасне спільне сімейне заняття. Саме в такі моменти ми, не соромлячись, даємо волю фантазії. Звичайно ж, новорічне оформлення фасаду будинку слід почати саме з гірлянд. Найкраще виглядають гірлянди у вигляді звисаючих бурульок. Мерехтіння маленьких лампочок обов'язково створить новорічний настрій. Також новорічні фасади можна прикрашати будь-якими іншими гірляндами. Радимо вам не перевантажувати фасад будівлі ілюмінацією. Гірляндами слід прикрасити тільки ганок. Також довгу гірлянду можна повість вздовж даху.

У саду, що прилягає до будинку, можна поставити різні новорічні фігурки, новорічний фасад від цього стане ще цікавішим. Самі фігурки вдень не будуть привертати до себе уваги, адже вони виконані у вигляді каркаса тварини, сніговика або ялинки. Але коли наступить вечір, така новорічна ілюмінація виглядає прекрасно.

А Ви ніколи не бачили, як виглядають новорічні фасади будівель, прикрашені вінками з сосни?Ось так новорічна прикраса фасадів не можна вважати завершеним без різдвяних вінків. Радимо і Вам зробити різдвяний вінок і повісити його на вхідні двері. Намагайтеся не робити вінок занадто яскравим. Прості гілочки сосни або ялинки, прикрашені стрічкою, шишками і парою новорічних іграшок будуть виглядати просто відмінно. Але у всьому має бути відчуття міри.

Однаковими невеликими новорічними вінками можна прикрасити кожне вікно будинку. У цьому випадку на вхідні двері вішають такий самий вінок, як і всі інші, тільки трохи більшого розміру, таким чином акцентуючи на ньому увагу. На двері можна повісити два однакових простих вінка. В такому випадку їх краще вішати вертикально - один над іншим.

Цих двох вищеописаних способів прикрас вистачить, щоб оформити будь які новорічні фасади. Але і на цьому ідеї новорічних прикрас не закінчуються. Якщо на дворі постійно тримається мінусова температура, можете зробити крижані ліхтарики, які ставлять у дворі. Зробити такий ліхтар досить легко. Заповніть пластикове відро на 3/4 водою. У відро слід поставити порожню ємність. Заповніть її піском або будь-яким іншим важким матеріалом, щоб вона наполовину занурилася у відро з водою. Далі ємність з піском закріплюють скотчем так, щоб її край був трохи вище стінок відра.

Підготовлене відро з водою залишають на ніч на вулиці. Коли вода у відрі добре замерзне, майже готовий крижаної ліхтар слід витягнути, для цього потрібно пластикове відро з льодом полити гарячою водою. Лід всередині трохи підтане, і його можна буде легко витягти. З меншого контейнера приберіть пісок. Налийте трохи гарячої води з боків контейнера, щоб його можна було легко витягнути. Зробіть кілька таких ліхтариків і розставте їх у дворі. У кожен ліхтар ставлять по свічці, яку запалюють увечері. Такі ж ліхтарики можна зробити квадратної форми. Але в цьому випадку Вам доведеться заморожувати кожну стінку майбутнього ліхтарика окремо у відповідній для цього формі. Чотири крижані стінки слід скріпити разом. Всередину також ставлять свічку.

Додатково такі крижані ліхтарики можна прикрасити різними рослинами. Коли наллєте воду в відро і вже закріпили скотчем ємність що всередині, опустіть у воду гілочки або листочки рослин. Таким чином Ви отримаєте прикрашений ліхтарик.

Як бачите, прикрасити фасад будинку на Новий рік можна різними способами. Головне - це фантазувати і намагатися не переборщити з прикрасами. Інакше фасад Вашого будинку буде занадто перевантаженим вогниками і будь-якими іншими декоративними елементами.

своїми руками, Нового року, інтер'єр, Різдва, фасад будинку, оформити
Оціни пораду →
Переглядів: 5436
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ