АвторизаціяРеклама

Ремонт

» » Ремонт

22:00, 29.07.14 · Своими руками · Ремонт

Історія вікна від витоків до сучасності

Житло сучасної людини важко уявити без вікон. Звичайні прямокутні, овальні, мансардні, арочні - всі вони настільки звичні для нас і повсякденні, що ми інколи не задумуємося, що так було не завжди.

05:52, 24.01.14 · Своими руками · Ремонт

Яку автономну каналізаційну систему обрати?

Автономна каналізація. Що, як, навіщо і чому?
У цій статті розглянемо два види каналізаційних систем, що існують на ринку.

17:43, 19.01.14 · Своими руками · Ремонт

Особливості висотних робіт: корисно знати

Багатьох з нас вражають люди , які щодня працюють високо над землею. Не ті, що сидять в упорядкованих офісах на останніх поверхах висотних будівель , а ті , хто трудиться в умовах без надійних , стабільних конструкцій , в місцях , звідки люди здаються дрібними мурахами.

15:17, 09.01.13 · Своими руками · Ремонт

Як самостійно замінити шпалери

Якщо у вас в кімнаті застарілі шпалери які вам вже набридли, то ви можете у будь-який вільний час власноруч змінити їх на нові або ж веселі, разом з Borispol.org.ua.

18:00, 05.02.13 · Своими руками · Ремонт

Меняем водостоки

На сегодняшний день пластик, кaк в прoизводстве, тaк и в испoльзовании пластиковых водосточных систем, чpезвычайно пoпулярен.

19:17, 06.12.12 · Своими руками · Ремонт

Як оформити фасад будинку до Нового року та Різдва

Будь-яке свято починається з очікування. Новий рік це мабуть найочікуваніше і чарівне свято, як для дітей, так і для дорослих. Весь грудень ми думаємо, як подарувати свято собі та своїм близьким. Для створення святкового новорічного настрою необхідно подбати про декорації. Невід'ємним атрибутом Нового року та Різдва є новорічні прикраси.