АвторизаціяРеклама

» » » Поради для вибору керамічної плитки

Поради для вибору керамічної плитки

Перш ніж йти в магазин, необхідно точно знати, скільки знадобиться плитки для роботи. Для цього необхідно заміряти приміщення. Краще брати плитку з запасом, так як іноді бувають браковані екземпляри, або ви можете випадково упустити, і розбити кілька штук. Варто виконати креслення, щоб дізнатися, скільки плитки знадобиться. Для цього площа приміщення необхідно зіставити з величиною плитки. Завжди робіть припуск на 10 % в розмірах на обрізку плитки і вашу похибку в розрахунках.
До речі, для вдалого та широкого вибору плитки, а також керамічних ступеней рекомендуємо сайт http://www.keramogranit.ru/catalog.66.html

1 . Обов'язково зверніть увагу в магазині на маркування кераміки.

А означає, що матеріал стійкий до холоду;
В - підходить для вологих приміщень.
Чим більше цифра поряд з буквою, тим гірше якість плитки, тому, А III підійде тільки для облицювання внутрішніх приміщень. Якщо раптом намальований черевик, то ця плитка стійка, і її частіше застосовують для підлоги.

2. Не варто орієнтуватися тільки на певний колір, придивіться ще й до якості. Плитки можуть відрізнятися за кольором, так як партії обпікаються окремо. Вибирайте колір з різних коробок, якщо вам потрібен однаковий відтінок. Буває так, що плитка має видимі дефекти, але чим вище її сорт, тим їх менше.

3. Якісна плитка завжди без сколів і ямок, підібрана за кольором і розміром , без розлучень і мушок на глазурованої поверхні. Чим гірше плитка, тим більше недоліків ви побачите і в першу чергу це різний розмір плитки, що заважає її якісній укладціі.

4. Не варто економити на виборі. А якщо і брати найгірший сорт, то тільки для виконання елементів мозаїки. Там все одно доведеться плитку різати.

5. Щоб плитка не потріскалася, вибирайте поверхню з випуклістю. Плитка деяких сортів дуже сприйнятлива до вологи і може набухати, тому вибравши злегка випуклий шар, ви вирішите проблему по якісному закріпленню її на поверхні.

Після укладання плитки варто перевірити якість легким постукуванням. Зміна звуку буде говорити про неякісну роботу або брак. Також плитка може роздутися або навіть відпасти, тому уважно ставтеся до клею і затирочним розчинам, які стануть в нагоді для роботи з керамікою.

Автор: Геннадій Булка

керамічні ступені, ступені, інтер'єр, Керамічна плитка, керамограніт, мозаїка
Оціни пораду →
Переглядів: 1484
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ