АвторизаціяРеклама

» » » Металеві стелажі - зручно та надійно !

Металеві стелажі - зручно та надійно !

Металеві стелажі використовуються на складах, в торгових павільйонах, скрізь, де потрібно грамотно організувати простір для зберігання великої кількості товарів. Конструкції всіх видів стелажів приблизно однакові - вертикальні стійки і горизонтальні елементи - балки, полиці або консолі.

Стелажі металеві збірно -розбірні поступово витісняють з ринку зварні конструкції. Це пов'язано з тим, що вони зручні в експлуатації: витримують важкі навантаження, разом з тим, вони легко розбираються та дуже мобільні. При виготовленні складських металевих стелажів використовується "холодногнуте" профілювання з подальшим покриттям порошково-полімерною фарбою. Така технологія захищає виріб від корозії, значно збільшуючи час його служби. Металеві стелажі мають тривалий термін експлуатації, дозволяють заощадити простір, прості у догляді.

Види металевих стелажів

Залежно від функціонального призначення та особливостей конструкцій, складські стелажі поділяють на кілька груп. Консольні використовуються для розміщення важких і довгих об'єктів. На них немає звичних полиць і фронтальних обмежувачів. Довгомірні вантажі розташовуються на горизонтальних консолях. Структура стельових розбірних металевих стелажів - це горизонтальні балки, вертикальних рами, та полиці. Їх можна пристосувати до планування практично будь-якого приміщення. Палетні стелажі мають високу несучу здатність - на них можна розташовувати навіть дуже важкі вантажі. Разом з тим вироби прості в збірці і експлуатації.

Чи варто купувати металевий стелаж в Києві?
Прийнято вважати, що лідерами на ринку товарів для складських приміщень є європейські виробники. Однак за останні роки столичні компанії довели, що вигідну покупку торгових стелажів і пристосувань для складу можна здійснити і в Україні. При виборі увагу потрібно приділяти як матеріалам, з яких зроблений товар, так і якості збірки.

Ціна на металеві стелажі відрізняється залежно від моделі, функціонального призначення, обсягів, вантажопідйомності і звичайно, фірми-виробника. Чим вище перераховані параметри і відоміший бренд, тим, відповідно, більше буде вартість. Правильно обрані стелажі - запорука збереження товару і налагодженої системи роботи з ним.

Останнім часом все частіше використовують поличні стелажі для квартири - розміщення взуття, особистих речей. Дуже зручно і практично. Для того, щоб вам зробити правильний вибір стелажу - рекомендуємо звернути увагу на обговорення стелажів на praktiker.ua

інтер'єр, зручність, поличні стелажі, металеві стелажі
Оціни пораду →
Переглядів: 1932
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ