АвторизаціяРеклама

» » » Інтер'єр у стилі Арт деко

Інтер'єр у стилі Арт деко

Ви любите Арт Деко ? Ось вам п'ять трендів , які дозволять привнести елементи цього стилю у ваш інтер'єр .

Арт Деко зародився в минулому столітті після закінчення першої світової війни. Він з'явився на стику трьох культур: французької , єгипетської і середземноморської . Від них він взяв всілякі геометричні орнаменти і яскраві кольори.
Різноманіття дизайну представляє вам Дизайн студія Золотое Сечение

Нижче ми представляємо 5 трендів Арт Деко для вашого інтер'єру. Ви будете здивовані , наскільки легко можна додати в обстановку трохи ретро- образів.
1 . Почніть зі сміливого геометричного дизайну
Арт Деко тісно пов'язаний зі строгими геометричними формами і дизайном. Почніть зі шпалер , що мають геометричний малюнок: прямо - і криволінійні орнаменти притягують погляд і роблять простір по- справжньому « живим» .

2 . Створіть атмосферу Арт Деко
Пам'ятайте , що Арт Деко - це стиль , характерний для невеликої історичної епохи. Щоб створити відповідну атмосферу , необхідно знати і розуміти звички людей того часу.
Наприклад , в 30-40 р.р. минулого століття було надзвичайно популярно привозити з численних подорожей різні сувеніри або трофеї. Ця звичка знайшла продовження в інтер'єрі: використовуйте принти із зображеннями тварин , різні статуетки і т. д. Чим екзотичніше буде , тим краще.
Також рекомендується використовувати скло , метал і дзеркала , щоб відтворити декор тематики "Арт Деко".

3 . Арт -об'єкти та скульптури
Арт Деко - це був час бурхливого розвитку творчості у всіх його проявах. Сміливо застосовуйте об'єкти мистецтва в своєму інтер'єрі .

4 . Вплив єгипетської культури робить кожну кімнату королівською
Активні археологічні розкопки в Єгипті в минулому столітті , а також пристрасть людей того часу до подорожей , спопуляризували тематику фараонів в інтер'єрному Арт Деко.
Використовуйте будь-які елементи дизайну (текстиль , принти , меблі) , які відносяться до історії Стародавнього Єгипту.

5 . Сміливі кольори в обробці
Під поняттям « сміливі » маються на увазі різні варіанти контрастних кольорів і відтінків , характерних стилістиці "Арт Деко".
Приміром , керамічна плитка для кухні та ванної кімнати може бути або в контрастному чорно- білому варіанті , або додатково з червоним кольором. Також добре підійдуть глибокі , насичені відтінки коричневого.
Природно , це не єдині приклади колірних поєднань. Разом з тим , при виборі колірного дизайну слід користуватися одним правилом: завжди віддавайте перевагу достатньо контрастним варіантам.

Арт Деко, Дизайн інтер'єру, проектування, інтер'єр, Ландшафтний дизайн
Оціни пораду →
Переглядів: 1617
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ