АвторизаціяРеклама

» » » Інтер'єр готелю: нюанси дизайну

Інтер'єр готелю: нюанси дизайну

Як відомо, близько 70% інформації звичайна людина сприймає візуально. І, правда, вперше побачивши людину або потрапивши в незнайоме приміщення, перше, що ми робимо - проводимо візуальний аналіз і робимо певні висновки. Саме тому всі представники готельного бізнесу знають, наскільки інтер'єр готелю може вплинути на його успішність. В оформленні готельних інтер'єрів є цілий ряд вивірених часом правил, дотримання яких забезпечує високий рівень комфорту та естетики для відвідувачів.

Оформлення зони рецепшн

Саме ця зона є «обличчям» і візитною карткою будь-якого готелю. Вона повинна бути гранично комфортною і приваблюючою. В оформленні зони рецепшн немає неважливих деталей і нюансів. Навпаки, саме вони, здатні зіграти величезну роль у бажанні відвідувача повернутися знову. Основним елементом зони рецепшн, зрозуміло, є стійка. Даний предмет інтер'єру відображає статус готелю, тому скупитися в цьому питанні не варто. Висота і ширина стійки повинна дозволяти клієнту зручно опертися ліктем і заповнити всі необхідні папери. Також не варто забувати про те, що зона рецепшн призначена не тільки для відвідувачів, а й для працівників готелю. З цієї причини вона повинна бути обладнана всім необхідним: комп'ютером, відділенням для картотеки і так далі.

Оформлення інтер'єру номерів готелю

Центром будь-якого номера є, звичайно ж, ліжко. Інтер'єр готелю може включати в себе кілька різновидів ліжок, виходячи із статусу номерів. Так, це можуть бути зручні м'які ліжка різних форм і забарвлень, без гострих кутів, але зі змінними чохлами для простоти чищення.

Штори, фіранки та гардини не тільки прикрашають вікна, але виправляють їх недосконалість. Низьке роблять вище, вузьке - ширше. Треба лише знати секрети декораторів. Стиль приміщення багато в чому залежить від виду, типу, конфігурації й дизайн оконных штор. Щоб підібрати «правильні» штори для готельного номеру, потрібно виходити з декількох складових факторів:
- висота стель;
- призначення номеру;
- вікова категорія проживаючих;
- сполучуваність малюнків, кольорів і матеріалів штор із загальним фоном обробки номерів;
- сторона розташування приміщення (південна, північна і т. д.).

Дуже важливо, щоб ліжка були зроблені з довговічних і вологостійких матеріалів. Матраци можуть бути без пружинні або на пружинному блоці. Але, як і в першому, так і в другому випадку, вони повинні повністю відповідати всім вимогам гігієни, а також володіти граничною зносостійкістю. Бажано подбати про те, щоб в готелі були ортопедичні матраци різної жорсткості.

Загальні нюанси оформлення інтер'єру готелю

Як ми вже говорили, інтер'єр готелю повинен бути оформлений максимально довговічною і міцної меблями. Тому нерідко власники подібних закладів воліють предмети меблів з металу. На відміну від меблів з твердих і благородних порід дерева, металеві меблі набагато дешевше, але виглядає нітрохи не гірше.

Зробити характерні акценти в оформленні інтер'єру завжди допоможе правильне освітлення. Достатня кількість джерел «теплого» світла зроблять дизайн інтер'єру більш затишним і привітним.

Підлогове покриття також варто вибирати досить ретельно, так як воно має відповідати статусу готелю. Слідуючи нормам, це повинен бути пожежостійкий і зносостійкий матеріал. Традиційно, власники готелів віддають перевагу килимовим покриттям, представленим на ринку в самих різних цінових категоріях.

Інтер'єр готелю, дизайн оконных штор, інтер'єр, нюанси дизайну
Оціни пораду →
Переглядів: 4471
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ