АвторизаціяРеклама

» » » Електричні полотенцесушителі - переваги

Електричні полотенцесушителі - переваги

Полотенцесушитель - один з найбільш затребуваних елементів ванної кімнати. З його допомогою підтримується комфортний температурний режим в приміщенні. Важливість цього приладу обумовлена ​​також можливістю створення перешкоди для утворення надлишкової вогкості , що може призвести до виникнення і розвитку грибкової цвілі.

У ванній кімнаті , за природою сирому приміщенні , дуже часто виникає така проблема . Саме тому дуже важливо стежити за забезпеченням вентиляції та підтриманням температурного режиму не нижче 24 градусів.

З цієї причини вигідно встановлювати у ванній кімнаті електричні полотенцесушителі , які здатні підтримувати задану температуру цілодобово і цілорічно. Втім , водяні полотенцесушителі , які підключаються до системи гарячого водопостачання , також можуть непогано виконувати цю функцію. Проте їх недоліком є ​​вплив зовнішніх факторів на сталість роботи приладу . Такими є постійні відключення гарячої води з метою аварійного або профілактичного ремонту системи , а також неможливість індивідуально задавати температуру прогріву .
Широкий вибір ви знайдете в Santehico

Електричні полотенцесушителі - зручно і недорого

Виходячи з цього , сьогодні все частіше встановлюють саме електричні полотенцесушителі , які дозволяють індивідуально задавати температурний режим. Це створює додатковий комфорт , до того ж зручно і обходиться зовсім недорого - з тієї причини , що при роботі сучасних електричних полотенцесушителів витрачається дуже небагато електроенергії . Розробники цієї техніки домоглися такого компонування складових частин , що нагрівальний елемент при роботі споживає дуже мало електроенергії.

Істотна перевага сучасних радіаторів дозволяє широко використовувати ці прилади для підтримки комфортного температурного режиму не тільки у ванній. Сьогодні їх встановлюють також в коридорі , залі , спальні і навіть на дачі. Дизайн та естетичність сучасних радіаторів робить їх придатними до застосування в приміщеннях з елегантно оформленим інтер'єром.

Автор: Геннадій Булка

ванна, електричні, інтер'єр, рушник, полотенцесушителі
Оціни пораду →
Переглядів: 1307
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ