АвторизаціяРеклама

» » » Двері погляд в історію

Двері погляд в історію

Двері погляд в історію Сьогодні важко собі уявити практично будь-яку, навіть саму зубожілу будову без одного з найважливіших його елементів - дверей. А чи багато хто з людей знають саму історію цього важливого в повсякденному житті будь-якої людини предметі? А чим відрізняються вхідні двері від міжкімнатних своїх побратимів? Історія виникнення дверей йде корінням в далеке минуле. Адже необхідність їх появи виникла, як тільки у людини з'явилося житло, а значить і необхідність у його захисті. Стародавні люди намагалися пристосуватись до цих цілей різними підручними засобами: шкіра добутих на полюванні диких тварин, валуни, гілки і колоди. З цих нехитрих предметів і складалися перші вхідні двері.Зараз не існує цієї проблеми,взяв купив і замінив двері ,будь якого кольору,матеріалу,міцності. Природно міжкімнатних дверей в той далекий час не могло й існувати, адже в них ще не було потреби, печери були без зручностей, і в більшості своїй однокімнатними.
 
Вперше дерев'яні двері, подібні сучасним, з'явилися у стародавніх єгиптян. А найдавнішою, що зберігся до наших днів, міжкімнатними дверима вважається двері міланської церкви Сент-Амброджио, вона датується четвертим століттям до н.е.
Двері, вже в більш цивілізованому вигляді, виникли в стародавньому Римі. Їх стали виготовляти з дерева, що виявилося досить практичним і більш дешевим в порівнянні з популярними тоді залізом і бронзою. Дерев'яні двері швидко завоювали популярність у багатьох країнах. Прикрашалися двері того часу різьбленням і розписом.
Італійські майстри зайняли перше місце з виробництва дверей в світі за часів епохи Відродження. Найдавніша двері також знаходиться в Італії - сотворений в IV столітті в Мілані Центральний Портал Базиліки Сент-Амброджио, який був відреставрований в 1750 році.

У XIX столітті виробництво кращих дверей перемістилося з Італії до Франції. Правлячий країною в той час Наполеон ввів моду на різного роду предмети в африканському стилі, що і стало поштовхом для виробництва найкрасивіших дверей.

Ну і в XX столітті, столітті промисловості та надтехнології, двері стали вже такими, якими ми щодня бачимо їх. Дерево, як головний матеріал для виготовлення дверей, не здає своїх позицій, якщо не вважати виробництва вхідних дверей, де благоразумно використовувати матеріали міцніше.

Справжнім відкриттям став винахід дверей зі стільниковим наповнювачем. Дерев'яні двері, виготовлені за цією технологією, стали доступні багатьом і тепер практично в кожному будинку є красиві і функціональні дерев'яні двері за прийнятною ціною.

Італія, що лідирує в дверному виробництві багато століть тому і сьогодні знову на першому місці в світі в цій галузі. Двері від італійських виробників цінуються у всьому світі, їх надійність і якість піднімають їх на саму вищу ступінь розвитку у виробництві дверей.

Автор: Вікторія Квін

історія, дім, двері, міжкімнатні, металеві, погляд
Оціни пораду →
Переглядів: 1199
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ