АвторизаціяРеклама

» » » Декоративні водоспади та фонтани

Декоративні водоспади та фонтани

Декоративні водоспади, або як їх інакше називають штучні фонтани - це не тільки красивий елемент в інтер'єрі , але і гармонія , дарована природою. Всім відомий стародавній вислів , що свідчить, що на рух вогню і води можна дивитися нескінченно . Ці дві стихії міцно увійшли в життя людини , але якщо вогонь в будинку влаштувався вже давно , то з водою , а точніше з рухомою водою , ситуація інша.
Людина так хотіла привнести цей розслабляючий елемент у своє оточення , що з'явилися водоспади домашні та декоративні фонтани.

Водоспади для дому

Можливість купити водоспад для дому відкриває безмежні горизонти для створення оригінального інтер'єрного рішення . Кімнатні фонтани і кімнатні водоспади - це тенденція дизайну інтер'єру , що йде своїм корінням далеко в історію.

Декоративні водоспади і штучні фонтани в будинку можуть створити не тільки заспокійливу і заспокійливу для психіки атмосферу , вони насичують повітря цілющою вологою , підтримуючи рівень зволоженості в будинку в нормальному стані.

Підлогові водоспади - це справді дивовижний елемент інтер'єру , який несе не тільки декоративні функції , штучні фонтани безпосередньо впливають на фізичний та психічний стан людей. Саме тому кімнатні фонтани і кімнатні водоспади так необхідні в будинках.

Згідно фен -шуй кімнатні водоспади притягують щастя і добробут в будинок , але і їх важливо правильно розташовувати згідно енергетичним зонам. Наприклад , категорично не можна встановлювати декоративні водоспади і штучні фонтани в південних частинах приміщення , так як це зона вогню.

Особливо актуальними підлогові фонтани будуть в квартирах багатоповерхових будинків - сучасних бетонних клітках , які далекі від пишноти і свіжості природної краси.

Тільки уявіть, яку обстановку можуть створити у вашому будинку кімнатні водоспади і декоративні фонтани, вони можуть стати чудовою прикрасою для вітальні , а підлогові водоспади стануть родзинкою для їдальні.

Екзотичні кімнатні фонтани стануть реальним втіленням казок Бажова і легендарних романів Толкієна в будь-якій кімнаті . А щоб наблизити свою дійсність до цих дивним казкам потрібно лише купити водоспад .

Автор: Геннадій Булка

інтер'єр, домашні, водоспади, фонтани, декоративні
Оціни пораду →
Переглядів: 4759
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ