АвторизаціяРеклама

Интерьер

» » Интерьер

Стиль прованс в інтер'єрі - французські нотки затишку

Прованс - це провінційний стиль в інтер'єрі, який часто називають «французьким кантрі». Він отримав свою назву на честь однойменного регіону, розташованого на півдні Франції, який відомий неймовірною природою.

Пошукаємо разом креативний дизайн

Говорячи про сучасний дизайн, не можна не згадати Італію. Що таке флорентійська мозаїка, як роблять муранське скло, звідки взявся венеціанський шовк і пішла мода на настінний живопис?

Двері погляд в історію

Сьогодні важко собі уявити практично будь-яку, навіть саму зубожілу будову без одного з найважливіших його елементів - дверей. А чи багато хто з людей знають саму історію цього важливого в повсякденному житті будь-якої людини предметі?

Інтер'єр готелю: нюанси дизайну

Як відомо, близько 70% інформації звичайна людина сприймає візуально. І, правда, вперше побачивши людину або потрапивши в незнайоме приміщення, перше, що ми робимо - проводимо візуальний аналіз і робимо певні висновки.

Як можна використати кутовий диван в інтер'єрі

Уявіть собі кімнату з білими стінами і голим підлогою. Пусто , холодно , незатишно ? А якщо сюди поставити великий м'який диван з подушками ? Кімната відразу стає тепліше і перетворюється у вітальню. Додайте ще пухнастий килим і музику - і тут цілком можна приємно проводити час у компанії друзів. Ось такі чудеса затишку творить диван.

Поради для вибору керамічної плитки

Перш ніж йти в магазин, необхідно точно знати, скільки знадобиться плитки для роботи. Для цього необхідно заміряти приміщення. Краще брати плитку з запасом, так як іноді бувають браковані екземпляри, або ви можете випадково упустити, і розбити кілька штук

Декоративні водоспади та фонтани

Декоративні водоспади, або як їх інакше називають штучні фонтани - це не тільки красивий елемент в інтер'єрі , але і гармонія , дарована природою. Всім відомий стародавній вислів , що свідчить, що на рух вогню і води можна дивитися нескінченно . Ці дві стихії міцно увійшли в життя людини , але якщо вогонь в будинку влаштувався вже давно , то з водою , а точніше з рухомою водою , ситуація інша.

Електричні полотенцесушителі - переваги

Полотенцесушитель - один з найбільш затребуваних елементів ванної кімнати. З його допомогою підтримується комфортний температурний режим в приміщенні. Важливість цього приладу обумовлена ​​також можливістю створення перешкоди для утворення надлишкової вогкості , що може призвести до виникнення і розвитку грибкової цвілі.

Металеві стелажі - зручно та надійно !

Металеві стелажі використовуються на складах, в торгових павільйонах, скрізь, де потрібно грамотно організувати простір для зберігання великої кількості товарів. Конструкції всіх видів стелажів приблизно однакові - вертикальні стійки і горизонтальні елементи - балки, полиці або консолі.

Інтер'єр у стилі Арт деко

Ви любите Арт Деко ? Ось вам п'ять трендів , які дозволять привнести елементи цього стилю у ваш інтер'єр .