АвторизаціяРеклама

» » » В будь-якій ситуації відчувай себе в безпеці

В будь-якій ситуації відчувай себе в безпеці

Є список речей, життєвих обставин, які просто необхідні людині. Всі потреби людини багато років тому вибудував в піраміду імені себе, професор Маслоу. І на першому місці в цій піраміді стоїть безпека - саме безпека - основа життя людини. Якщо він не відчуває себе в безпеці, йому не потрібно розважатися і вчитися, навіть питання харчування відходить на другий план. І все життя ми захищаємо себе всіма можливими способами - і у фізичному, і в емоційному, і в фінансовому плані. По суті, все життя людини зводиться до того, щоб йому було безпечно і комфортно.

І відмінним способом гарантувати собі безпеку від неприємних особистостей є заняття спортом. Не просто спортом, а якимось видом боротьби. Вміючи володіти своїм тілом, знаючи хоча б нехитрі прийоми, ви точно зможете забезпечити собі безпеку від звичайних вуличних хуліганів - не дасте образити ні себе, ні своїх близьких і просто перехожих, яких бачите вперше.

До речі, техніка ударів руками, якщо їй оволодіти, допоможе вам впоратися навіть з людиною, яка помітно перевершує вас у фізичному відношенні. Але найприємніше - це те, що цю техніку можна опанувати не тільки на тренуваннях з тренером, а й самостійно, якщо правильно вибудувати тренування, знайти хороший самовчитель і займатися постійно. Якщо є напарник, з яким ви зможете допомагати один одному відпрацьовувати удари - це просто прекрасно, тоді ви, можна сказати, на практиці, але при цьому в домашніх умовах і в зручний для вас час зможете засвоїти хоча б основу самозахисту, зможете практично в будь-якій ситуації,почувати себе впевнено.

Не лінуйтеся займатися - це не тільки може вам допомогти в неприємній ситуації, але і допоможе знайти хорошу фізичну форму, підкачати майже всі групи м'язів, що завди корисно і приємно.

Автор: Вікторія Квін

безпека, Ситуація, Людина, самооборона
Оціни пораду →
Переглядів: 1393
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ