АвторизаціяРеклама

» » » Швидке схуднення за допомогою занять фітнесом

Швидке схуднення за допомогою занять фітнесом

Швидке схуднення за допомогою занять фітнесом На різних сайтах можна знайти дуже багато порад, спрямованих на схуднення.

В основі таких рад знаходяться виснажливі дієти, строгі обмеження в їжі і навіть відмова від їжі. Від цих дієт може бути не тільки нульова користь, але і організм може істотно постраждати. Що ж робити, якщо хочеться мати гарне тіло, відчувати себе здоровою людиною, жити довго і насолоджуватися життям повною мірою? Для цього найкраще підійдуть заняття фітнесом. Займатися фітнесом можна або вдома, або відвідувати спеціальні тренувальні зали. Все це залежить від цілеспрямованості, витривалості, самоорганізації і того результату, який ви хочете отримати.

Залежно від ступеня підготовки можна використовувати легкі гантелі, хула-хуп і, замість бігової доріжки, біг на свіжому повітрі.

Якщо все трохи запущено, і виконувати вправи вдома не вистачає сил, то не обійтися без відвідування тренажерних залів і висококваліфікованого фітнес інструктора. До речі, у Борисполі є чимало фітнес студій куди Ви можете прийти поцікавитися або навіть записатися на пробний період. Займатися фітнесом можна індивідуально, застосовуючи тренажери, або ж ходити на групові заняття. Це може бути пілатес, різні види аеробіки, бодіфлекс, калланетика, тай-бо і фітбол.

Заняття фітнесом допоможуть не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і зміцнити, а також зробити більш еластичними м'язи всього тіла. Плюс в таких видах фітнесу в тому, що вони працюють одночасно з усією групою м'язів тіла, тому можна домогтися приголомшливого результату за короткий період.

Займатися потрібно регулярно і часто.
Максимум заняття фітнесом повинні проходити п'ять разів на тиждень.
Мінімум - залежно від ступеня вашої завантаження, це три рази на тиждень.

Якщо не виходить прийти в зал, то приділіть час вдома, навіть півгодини вранці або ввечері дадуть відчутний результат і будуть корисні для організму.

Для того щоб максимально зрозуміти який вид занять фітнесом вибрати, бажано походити на всі види занять.

Найчастіше перші заняття завжди безкоштовні, або ж просто походити подивитися, як займаються інші. Тільки так можна з легкістю визначитися, як краще займатися. Заняття повинні подобатися. Якщо ви будете змушувати себе, то ніякого результату не буде, організм буде чинити опір і не працюватиме на повну потужність. І в кінцевому підсумку людина просто перестане займатися.

Дуже важливий момент - це вибір тренера, який буде наставником і якого доведеться слухати протягом усіх занять, а також слідувати рекомендаціям після занять.

Такий тренер повинен максимально розташовувати до себе і бути хорошим фахівцем у своїй справі. Тому не потрібно соромитися - постарайтеся дізнатися максимальну інформацію про цю людину, що він закінчував, де працював, скільки років працює в цій сфері і яка це людина, її цілі і прагнення. Це дуже важливо, тому що на цю людину ви будете рівнятися, він буде для вас прикладом і авторитетом. І від подачі його занять залежатиме доля ваших майбутніх тренувань. Буває, що через некомпетентних тренерів пропадає всяке бажання продовжувати тренування далі.

Також неодмінним атрибутом фітнес занять є форма. Щоб заняття фітнесом були тільки в задоволення, форма повинна бути зручною і максимально комфортною. Краще взяти спеціальну форму, тому що тканина, з якої вона виготовлена, зберігає одну температуру тіла і буде приємна для тіла.

У боротьбі за красивим і струнким тілом за допомогою занять фітнесом можна також і звести всі результати нанівець.

Найчастіше помилковим вважається, що якщо займатися фітнесом, то можна їсти все і у величезних кількостях. Наполовину результат буде залежати від харчування, тому потрібно правильно харчуватися, займатися фітнесом і тільки тоді можна отримати довгоочікуваний результат від всіх прикладених зусиль.

фітнес, спорт, схуднення, зайва вага
Оціни пораду →
Переглядів: 1510
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ